Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

 • Święto Małopolski 2023

  10 czerwca w Muzeum Lotnictwa Polskiego w Krakowie z okazji Święta Małopolski 2023 odbędzie się ogólnodostępna, prawdziwie odlotowa i energetyzująca impreza plenerowa!

 • Ocena sytuacji na rynku pracy województwa małopolskiego przyjęta

  Podczas LXVII sesji Sejmik Województwa Małopolskiego przyjął "Ocenę sytuacji na rynku pracy województwa małopolskiego w roku 2022". Dokument został przygotowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, instytucję Województwa Małopolskiego.

 • Rodzina pierwszym przedsiębiorstwem - konferencja

  24 maja 2023 r. w Wadowicach odbędzie się konferencja „Rodzina pierwszym przedsiębiorstwem społeczno-zawodowym”. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski.

 • Pomóż nam rozdzielić 14 mln zł na dobre pomysły!

  Rusza głosowanie w 6. edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Do wyboru jest blisko 200 propozycji! Na wcielenie w życie najlepszych Zarząd Województwa Małopolskiego przeznaczy 14 mln zł.

 • Gala „Rozwiń swoją gminę” za nami

  12 maja w Proszowicach odbyła się uroczysta Gala, podsumowująca Program Edukacyjna Gmina Małopolski. Wydarzenie było objęte Patronatem Małżonki Prezydenta RP, Pani Agaty Kornhauser-Dudy.

 • Inwestycja w pracowników szansą na rozwój firmy

  Prowadzisz małą lub średnią firmę w Małopolsce? Zatrudniasz osoby w różnym wieku? Chcesz usprawnić rekrutację, zmniejszyć nieobecności, poprawić warunki pracy albo zwiększyć motywację pracowników? Skorzystaj z oferty projektu „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy”

 • Za nami Festiwal Zawodów!

  Od 26 do 27 kwietnia w Expo Kraków odbył się dziesiąty Festiwal Zawodów - targi małopolskiej edukacji zawodowej. Na uczniów kończących szkoły podstawowe czekały pokazy ponad 150 zawodów z ponad 80 szkół, służby mundurowe, pracodawcy oraz doradcy zawodowi.

 • Trwa Festiwal Zawodów 2023

  Bierzemy udział w dziesiątym Festiwalu Zawodów w EXPO Kraków! Na stoisku Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, instytucji Województwa Małopolskiego spotkasz się z doradcami zawodowymi i ekspertami.

 • Dzień Otwarty w Energylandii

  Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, instytucja Województwa Małopolskiego był partnerem wydarzenia Dzień Otwarty w Energylandii zorganizowanego na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki w Zatorze. Wzięło w nim udział 250 osób.

 • Ponadczasowy doradca zawodowy i pokolenia X, Y, Z

  Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie - instytucja Województwa Małopolskiego zorganizował spotkanie „Ponadczasowy doradca zawodowy – nowoczesne metody i narzędzia pracy z klientem”

Wyświetlanie 1 - 10 z 35 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę