Polsko-słowacki transgraniczny rynek pracy - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Polsko-słowacki transgraniczny rynek pracy

 • VIII posiedzenie Partnerstwa Na Transgranicznym Rynku Pracy Polski i Słowacji „POPRAD-DUNAJEC”

  24 listopada br. w Kampusie Dydaktyczno-Sportowym Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu odbyło się VIII posiedzenie Ogólnego Forum Partnerów Partnerstwa Na Transgranicznym Rynku Pracy Polski i Słowacji „POPRAD-DUNAJEC”.

 • Spotkanie polskich i słowackich instytucji w ramach współpracy transgranicznej

  24 listopada w Nowym Sączu odbyła się konferencja pn.: „Nowe perspektywy współpracy na transgranicznym rynku pracy Polski i Słowacji”.

 • Współpraca na transgranicznym rynku pracy Polski i Słowacji

  Współpraca na transgranicznym rynku pracy Polski i Słowacji W czwartek, 24 listopada br. w Nowym Sączu odbędzie się konferencja pt.: „Nowe perspektywy współpracy na transgranicznym rynku pracy Polski i Słowacji”. Organizatorami wydarzenia są Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie - instytucja Województwa Małopolskiego i Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Wydarzenie zostało objęte Patronatem...

 • Posiedzenie Partnerstwa na Transgranicznym Rynku Pracy „Poprad - Dunajec”

  W Nowym Sączu miało miejsce spotkanie Partnerstwa Na Transgranicznym Rynku Pracy Polski i Słowacji „Poprad – Dunajec” (Partnerstva na cezhraničnom trhu práce Poľska a Slovenska „POPRAD - DUNAJEC”). Wydarzenie odbyło się w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w środę, 27 listopada. Jednym z głównych punktów przedsięwzięcia był wybór nowego przewodniczącego partnerstwa. Został nim Michał Kądziołka –...

 • EURES MLADYM - spotkanie z młodymi ze Słowacji

  Już po raz kolejny, w Starej Lubowni, Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu WUP Kraków uczestniczył w seminarium „EURES MLADYM”.

Czytaj więcej w temacie: Aktualności

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę