Polsko-słowacki transgraniczny rynek pracy - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Polsko-słowacki transgraniczny rynek pracy

 • Posiedzenie Partnerstwa na Transgranicznym Rynku Pracy „Poprad - Dunajec”

  W Nowym Sączu miało miejsce spotkanie Partnerstwa Na Transgranicznym Rynku Pracy Polski i Słowacji „Poprad – Dunajec” (Partnerstva na cezhraničnom trhu práce Poľska a Slovenska „POPRAD - DUNAJEC”). Wydarzenie odbyło się w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w środę, 27 listopada. Jednym z głównych punktów przedsięwzięcia był wybór nowego przewodniczącego partnerstwa. Został nim Michał Kądziołka –...

 • EURES MLADYM - spotkanie z młodymi ze Słowacji

  Już po raz kolejny, w Starej Lubowni, Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu WUP Kraków uczestniczył w seminarium „EURES MLADYM”.

 • Transgraniczne Targi Edukacji i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu

  W Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, 11 czerwca 2019 odbyły się Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości. Organizatorem przedsięwzięcia było Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Nowym Sączu, przy współudziale Zespołu Zamiejscowego w Nowym Sączu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.

 • Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu

  Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Nowym Sączu, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie – Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu zapraszają na Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości.

 • W Nowym Sączu dyskutowano o współpracy na polsko-słowackim rynku pracy

  Mając świadomość zmian jakie następują na rynku pracy Partnerzy Partnerstwa Na Transgranicznym Rynku Pracy Polski i Słowacji „POPRAD – DUNAJEC” podjęli próbę określenia nowych kierunków i form współpracy na najbliższe lata.

Czytaj więcej w temacie: Aktualności

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę