Tarnów - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Aktualności Zespołu Zamiejscowego w Tarnowie

Aktualności Zespołu Zamiejscowego w Tarnowie

 • W powiecie brzeskim o możliwościach rozwojowych dla Małopolan

  Jakie są możliwości rozwoju osobistego i zawodowego w Małopolsce usłyszeli mieszkańcy powiatu brzeskiego. Cykl spotkań zorganizowano w ramach porozumień podpisanych między poszczególnymi gminami a Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie.

 • Konsultacje doradcze na święcie myśliwych w Brniu

  W miniony weekend w Brniu odbyło się święto myśliwych okręgu tarnowskiego pn. VII Hubertus Okręgowy. W ramach współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej, tarnowskie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej włączyło się w to wydarzenie.

 • O usługach WUP w Krakowie na Sesji Rady Miejskiej w Ciężkowicach

  Zdobywanie nowych kompetencji, zmieniający się rynek pracy i dofinansowane szkolenia, o tym usłyszeli radni i goście zaproszeni na Sesję Rady Miejskiej w Ciężkowicach.

 • „Babskie Poniedziałki” w Tarnowie

  Doradcy zawodowi tarnowskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej po raz kolejny uczestniczyli w cyklicznym przedsięwzięciu pod nazwą „Babskie Poniedziałki” organizowanym przez Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie.

 • Możliwości rozwojowe w powiecie tarnowskim

  Jakie są możliwości rozwoju osobistego i zawodowego w Małopolsce usłyszeli mieszkańcy powiatu tarnowskiego. Cykl spotkań zorganizowano w ramach porozumień podpisanych między poszczególnymi gminami a Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie.

 • II Małopolskie Dni Ratownictwa - byliśmy tam!

  W ostatni weekend sierpnia, w Porębie Spytkowskiej odbyły się II Małopolskie Dni Ratownictwa, na których Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zagościł ze swoja ofertą.

 • O usługach WUP w Wierzchosławicach

  18 sierpnia 2019 r. przy Gminnym Centrum Kultury w Wierzchosławicach odbyły się dożynki, na których pracownicy tarnowskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprezentowali usługi Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

 • Oferta WUP dla uczestników rajdu rowerowego

  Kolejny wakacyjny rajd rowerowy zorganizowany przez 2PM Group odbył się w minioną sobotę w Zakliczynie. Fani kolarstwa górskiego i ich rodziny mieli okazję dowiedzieć się o ofercie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

 • Portfolio dla uczestników projektu „Kierunek Kariera”

  "Pomnóż umiejętności i możliwości - stwórz swoje PORTFOLIO" - pod takim hasłem zorganizowano w tarnowskim Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej warsztaty dla osób młodych – uczestników projektu „Kierunek Kariera”.

 • W Tarnowie ruszyły spotkania dla powracających z zagranicy

  W Powiatowym Urzędzie Pracy w Tarnowie odbyły się spotkania informacyjne w ramach partnerstwa, które zostało zawarte w związku z realizacją projektu „Nowy start w Małopolsce”.

Wyświetlanie 1 - 10 z 210 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę