Tarnów - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Aktualności Zespołu Zamiejscowego w Tarnowie

Aktualności Zespołu Zamiejscowego w Tarnowie

 • Spotkajmy się i porozmawiajmy o rozwoju Małopolski!

  Zarząd Województwa Małopolskiego zaprasza na konferencje "4 lata dla Małopolski. Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027". Zaplanowane na styczeń i luty wydarzenia odbędą się w: Oświęcimiu, Nowym Targu, Nowym Sączu, Proszowicach, Tarnowie i Krakowie.

 • Dzień Otwarty w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie

  Młodzi mieszkańcy regionu tarnowskiego myślący o studiach inżynierskich, spotkali się 19 października w Zespole Zamiejscowym w Tarnowie – placówce Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Krakowie, instytucji Województwa Małopolskiego. Spotkanie "Zawody inżynierskie - edukacja, praca, kariera" odbyło się dzięki współpracy z uczelniami technicznymi.

 • "Ucz się u mistrza!" w powiecie dąbrowskim

  Pierwszy mikroprzedsiębiorca z powiatu dąbrowskiego skorzysta z innowacyjnej formy kształcenia dorosłych w projekcie „Ucz się u mistrza".

 • Dni Żabna z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie

  7 lipca pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie wzięli udział w pikniku z okazji Dni Żabna. Do uczestnictwa w wydarzeniu zaprosili nas burmistrz Marta Herduś oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Żabnie, Marta Warias.

 • Edukacja i rynek pracy dla osób z niepełnosprawnością

  Sytuacja osób z niepełnosprawnością na rynku pracy, wzrost zatrudnienia i formy wsparcia społeczno-zawodowego były tematem konferencji, zorganizowanej 20 czerwca przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Zespół Zamiejscowy w Tarnowie. Spotkanie miało na celu wzmocnienie współpracy instytucji wspierających i działających na rzecz osób z niepełnosprawnością. W wydarzeniu wzięło udział 60 osób.

 • Dzień otwarty z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie

  W środę, 1 czerwca 2022 r. Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia w Tarnowie zorganizowała Dzień Otwarty dla uczniów ostatnich klas szkół podstawowych. Na zaproszenie organizatorów udział wzięli w nim pracownicy Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie.

 • Spotkania w terenie z obywatelami Ukrainy

  Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, we współpracy z innymi instytucjami samorządowymi, organizuje spotkania informacyjne w terenie dla obywateli Ukrainy z subregionu tarnowskiego.

 • Mościcka Giełda Szkół Ponadpodstawowych

  We wtorek, 12 kwietnia 2022 roku pracownicy tarnowskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej wzięli udział w Mościckiej Giełdzie Szkół Ponadpodstawowych „EDUlotni w dzielnicy”. Wydarzenie zorganizowało Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Tarnowie.

 • Zespół Zamiejscowy w Tarnowie pomaga obywatelkom Ukrainy

  Do rąk uciekających przed wojną w Ukrainie kobiet, które znalazły schronienie w Jamnej, trafiła maszyna do szycia – dar od mieszkańca Tarnowa. W przekazaniu sprzętu pośredniczyli pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, Zespołu Zamiejscowego w Tarnowie we współpracy z Katarzyną Chojnowską-Burkietowicz - koordynatorką ds. uchodźców w Duszpasterstwie Dominikanów.

 • Spotkania informacyjne dla obywateli Ukrainy

  Rynek pracy, doradztwo zawodowe i wsparcie w poszukiwaniu pracy - to główne tematy rozmów z obywatelami Ukrainy podczas spotkań, które odbyły się w subregionie tarnowskim.

Wyświetlanie 1 - 10 z 263 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę