Aktualności - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Zamknięcie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie w czwartek

2 maja 2019 roku, w czwartek, Wojewódzki Urząd Pracy będzie zamknięty.

Zmiana godzin otwarcia Punktu Informacyjnego w WUP w Krakowie

18, 19 kwietnia 2019 roku Punkt Informacyjny działający na parterze Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie będzie czynny krócej.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich: Nabór zgłoszeń trwa

Tylko do 15 kwietnia 2019 roku można zgłaszać atrakcje w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), odbywających się w tym roku pod hasłem: "Polska różnorodna".

Odwiedź nasze stoisko podczas Targów Edukacji i Pracy w Krakowie

Chcesz porozmawiać z doradcą zawodowym, przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i poznać aktualne oferty zatrudnienia? Przyjdź na Targi Edukacji i Pracy w Krakowie.

Przed nami Targi Kariery!

Dni Kariery Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie rozpoczną się już w najbliższy poniedziałek. W ramach nich zaplanowano Targi Kariery, na których będą obecni przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Zyskaj szansę na pracę i rozwój zawodowy!

Masz 18-29 lat, nie uczysz się, nie pracujesz i jesteś zarejestrowany w powiatowym urzędzie pracy? Weź udział w projekcie!

Szkolenia i staże do wzięcia!

Nie masz jeszcze 30 lat, nie uczysz się, nie pracujesz i mieszkasz w Małopolsce? Skorzystaj z projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, którego Instytucją Pośredniczącą w regionie jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich: Ruszył nabór zgłoszeń

Zrealizowałeś ciekawy projekt, korzystając ze środków unijnych? Zgłoś się na Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE), odbywające się w tym roku pod hasłem: "Polska różnorodna".

Bądźcie z nami na Targach Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie

Bilans Kariery, poradnictwo zawodowe - to tylko niektóre z usług, o których będą informowali doradcy zawodowi Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie podczas Targów Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej.

Wybierz lepszy start w przyszłość!

Szukasz pracy, stażu, chcesz sprawdzić swoje CV i porozmawiać z pracodawcami czy doradcami zawodowymi? Przyjdź na Targi Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego i wybierz lepszy start w przyszłość.

Wyświetlanie 1 - 10 z 172 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę