Aktualności - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności polsko-słowackiego transgranicznego rynku pracy

 • O współpracy szkół branżowych z pracodawcami na Słowacji

  9 listopada Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, instytucja Województwa Małopolskiego - wziął udział w międzynarodowej konferencji pn „Dualna edukacja – skuteczne narzędzie funkcjonalnego rynku pracy", która miała miejsce w Starej Lubowni na Słowacji. Organizatorem wydarzenia był Urząd Pracy Spraw Socjalnych i Rodziny w Starej Lubowni.

 • Spotkanie służb zatrudnienia podregionu nowosądeckiego w firmie ZASTROVA, a.s. na Słowacji.

  W Spiskiej Starej Wsi na Słowacji odbyło się kolejne już spotkanie koordynacyjne z cyklu „Myśl jak pracodawca – poznaj kompetencje cenione na rynku pracy”. Tym razem Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, instytucja Województwa Małopolskiego nawiązał współpracę ze słowacką firmą ZASTROVA, a.s.

 • VIII posiedzenie Partnerstwa Na Transgranicznym Rynku Pracy Polski i Słowacji „POPRAD-DUNAJEC”

  24 listopada br. w Kampusie Dydaktyczno-Sportowym Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu odbyło się VIII posiedzenie Ogólnego Forum Partnerów Partnerstwa Na Transgranicznym Rynku Pracy Polski i Słowacji „POPRAD-DUNAJEC”.

 • Spotkanie polskich i słowackich instytucji w ramach współpracy transgranicznej

  24 listopada w Nowym Sączu odbyła się konferencja pn.: „Nowe perspektywy współpracy na transgranicznym rynku pracy Polski i Słowacji”.

 • Współpraca na transgranicznym rynku pracy Polski i Słowacji

  Współpraca na transgranicznym rynku pracy Polski i Słowacji W czwartek, 24 listopada br. w Nowym Sączu odbędzie się konferencja pt.: „Nowe perspektywy współpracy na transgranicznym rynku pracy Polski i Słowacji”. Organizatorami wydarzenia są Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie - instytucja Województwa Małopolskiego i Akademia Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Wydarzenie zostało objęte Patronatem...

 • Posiedzenie Partnerstwa na Transgranicznym Rynku Pracy „Poprad - Dunajec”

  W Nowym Sączu miało miejsce spotkanie Partnerstwa Na Transgranicznym Rynku Pracy Polski i Słowacji „Poprad – Dunajec” (Partnerstva na cezhraničnom trhu práce Poľska a Slovenska „POPRAD - DUNAJEC”). Wydarzenie odbyło się w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w środę, 27 listopada. Jednym z głównych punktów przedsięwzięcia był wybór nowego przewodniczącego partnerstwa. Został nim Michał Kądziołka –...

 • EURES MLADYM - spotkanie z młodymi ze Słowacji

  Już po raz kolejny, w Starej Lubowni, Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu WUP Kraków uczestniczył w seminarium „EURES MLADYM”.

 • Transgraniczne Targi Edukacji i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu

  W Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, 11 czerwca 2019 odbyły się Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości. Organizatorem przedsięwzięcia było Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Nowym Sączu, przy współudziale Zespołu Zamiejscowego w Nowym Sączu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.

 • Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu

  Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Nowym Sączu, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie – Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu zapraszają na Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości.

 • W Nowym Sączu dyskutowano o współpracy na polsko-słowackim rynku pracy

  Mając świadomość zmian jakie następują na rynku pracy Partnerzy Partnerstwa Na Transgranicznym Rynku Pracy Polski i Słowacji „POPRAD – DUNAJEC” podjęli próbę określenia nowych kierunków i form współpracy na najbliższe lata.

Wyświetlanie 1 - 10 z 25 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę