Oświęcim - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Aktualności Zespołu Zamiejscowego w Oświęcimiu

Aktualności Zespołu Zamiejscowego w Oświęcimiu

 • Jesteśmy odpowiedzialni za naszą małopolską wspólnotę!

  W Małopolskiej Uczelni Państwowej im rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu odbyło się pierwsze z sześciu spotkań informacyjnych „4 lata dla Małopolski. Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027”.

 • Konferencja "Rynek pracy Małopolski Zachodniej - Biznes To Ludzie"

  30 listopada br. odbyła się konferencja pn.: „Rynek Pracy Małopolski Zachodniej – Biznes to Ludzie" zorganizowana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, instytucję Województwa Małopolskiego w partnerstwie z Małopolską Uczelnią Państwową im. rtm. Witolda Pileckiego.

 • Konferencja „Rynek pracy dla osób z niepełnosprawnością - wyzwania i dobre praktyki”

  Sytuacja osób z niepełnosprawnością na rynku pracy, wzrost zatrudnienia i formy wsparcia społeczno-zawodowego były tematem konferencji, zorganizowanej przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Zespół Zamiejscowy w Oświęcimiu.

 • Po sąsiedzku w Brzeszczach

  W sobotę 24 września 2022 r. w Brzeszczach odbył się „Dzień sąsiada”. Na zaproszenie organizatorów wzięli w nim udział pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, instytucji Województwa Małopolskiego.

 • I Piknik Organizacji Pozarządowych w Gminie Oświęcim

  W niedzielę 11 września pracownicy z Zespołu Zamiejscowego w Oświęcimiu wzięli udział w I Pikniku Organizacji Pozarządowych w Gminie Oświęcim.

 • WUP na Małopolskim Festiwalu Smaku w Trzebini

  10 lipca w Trzebini odbył się festyn w ramach cyklu Małopolski Festiwal Smaku. Uczestnicy wydarzenia mieli okazję spotkać się i porozmawiać z doradcami Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, Zespołu Zamiejscowego w Oświęcimiu.

 • Spotkania dla obywateli Ukrainy w Olkuszu

  Dla osób z Ukrainy, które przebywają w Olkuszu i okolicznych gminach Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Zespół Zamiejscowy w Oświęcimiu i Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu zorganizowały spotkania, podczas których specjaliści z tych instytucji instruowali uczestników jak skutecznie szukać pracy.

 • I Targi Pracy w Małopolskiej Uczelni Państwowej w Oświęcimiu

  7 czerwca pracownicy Zespołu Zamiejscowego w Oświęcimiu wzięli udział w I Targach Pracy organizowanych przez Małopolską Uczelnie Państwową im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu.

 • Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Oświęcimiu

  25 maja w Zespole Zamiejscowym w Oświęcimiu spotkasz specjalistów Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę