Nowy Sącz - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności Zespołu Zamiejscowego w Nowym Sączu

 • Rynek pracy polsko-słowackiego pogranicza

  Sytuacja na polskim i słowackim rynku pracy była tematem spotkania grupy roboczej ds. pracy i polityki społecznej Polsko-Słowackiej Komisji Międzyrządowej ds. Współpracy Transgranicznej.

 • EURES MLADYM - spotkanie z młodymi ze Słowacji

  Już po raz kolejny, w Starej Lubowni, Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu WUP Kraków uczestniczył w seminarium „EURES MLADYM”.

 • Nowy start w Małopolsce - nowy start w powiecie gorlickim

  Doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Nowym Sączu 6 września przeprowadzili spotkanie informacyjne dla osób powracających z zagranicy.

 • Transgraniczne Targi Edukacji i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu

  W Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, 11 czerwca 2019 odbyły się Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości. Organizatorem przedsięwzięcia było Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Nowym Sączu, przy współudziale Zespołu Zamiejscowego w Nowym Sączu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.

 • Kompetencje językowe i komputerowe - klucz do sukcesu czy wymóg codzienności?

  Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie – Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Gorlicach 7 czerwca br. zorganizował spotkanie dla młodzieży, która planuje dalszą ścieżkę edukacji. Wydarzenie odbyło się w ramach Małopolskiego Dnia Uczenia się.

 • Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu

  Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Nowym Sączu, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie – Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu zapraszają na Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości.

 • Doradcy zawodowi spotkali się w gorlickiej Firmie TLC

  Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie - Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu we współpracy z firmą TLC Sp. z o.o. w Gorlicach 3 czerwca br. zorganizował spotkanie koordynacyjne dla doradców zawodowych i szkolnych oraz nauczycieli przedsiębiorczości. Spotkanie połączone było z wizytą studyjną w firmie TLC.

 • Karta wymagań pracodawcy

  W VII 2018 r. przyjęto do realizacji badanie pilotażowe pn. „Karta wymagań pracodawcy”. Badanie zostało przeprowadzone przez Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu, poprzez rozmowy doradców zawodowych z pracodawcami oraz szefami HR.

 • Kolejne zajęcia dla obcokrajowców

  W sądeckiej siedzibie Wyższej Szkoły Biznesu odbyły się kolejne zajęcia dla studentów obcojęzycznych. Przeprowadzone zostały 10 maja przez doradcę zawodowego Zespołu Zamiejscowego w Nowym Sączu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Uczestniczyli w nich studenci m.in. z: USA, Maroko, Ukrainy, Indii i Afryki.

 • „Myśl jak pracodawca - poznaj kompetencje cenione na rynku pracy” spotkanie koordynacyjne doradców zawodowych w subregionie sądeckim

  Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Nowym Sączu 26.04.2019 zorganizowali spotkanie koordynacyjne doradców zawodowych, szkolnych i nauczycieli przedsiębiorczości, połączone z wizytą studyjną w PWSZ pod nazwą „Myśl jak pracodawca – poznaj kompetencje cenione na rynku pracy”.

Wyświetlanie 1 - 10 z 112 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę