Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

 • Spotkanie służb zatrudnienia podregionu nowosądeckiego w firmie ZASTROVA, a.s. na Słowacji.

  W Spiskiej Starej Wsi na Słowacji odbyło się kolejne już spotkanie koordynacyjne z cyklu „Myśl jak pracodawca – poznaj kompetencje cenione na rynku pracy”. Tym razem Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, instytucja Województwa Małopolskiego nawiązał współpracę ze słowacką firmą ZASTROVA, a.s.

 • Życzenia Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego

  Przyjmijcie Państwo życzenia marszałka Małopolski Witolda Kozłowskiego z okazji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego.

 • Wesołych Świąt - Wielkanoc 2023

  Wesołego Alleluja życzy Dyrekcja Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie

 • W Wielki Piątek WUP otwarty dla klientów do godziny 12:00.

  7 kwietnia 2023 (Wielki Piątek) Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie jest otwarty dla klientów do godziny 12:00.

 • Zapraszamy na Dzień Otwarty w Energylandii

  13 kwietnia 2023 r. odbędzie się Dzień Otwarty w Energylandii. Partnerem wydarzenia jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, instytucja Województwa Małopolskiego.

 • O Małopolskiej Nagrodzie Rynku Pracy 2023 w Gazecie Krakowskiej

  Tegoroczna edycja Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy została przypomniana za sprawą artykułu, opublikowanego na łamach Gazety Krakowskiej.

 • Zbuduj swoją karierę

  W Rzemieślniczej Branżowej Szkole I Stopnia w Tarnowie odbyło się spotkanie doradców zawodowych subregionu tarnowskiego. Organizatorami konferencji „Zbuduj swoją karierę” byli: szkoła i Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, instytucja Województwa Małopolskiego.

 • Targi Edukacji i Pracy w Oświęcimiu

  Ponad 500 osób odwiedziło Targi Edukacji i Pracy, zorganizowane w Małopolskiej Uczelni Państwowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Oświęcimiu. Wydarzenie odbyło się pod patronatem honorowym Witolda Kozłowskiego, Marszałka Województwa Małopolskiego.

 • Zainaugurowano pracę Komitetu Monitorującego FE

  Przedstawiciele organizacji pozarządowych, przedsiębiorców, uczelni wyższych, ministerstw, instytucji zarządzającej oraz przedstawiciele związków samorządowych i zawodowych zainaugurowali pracę Komitetu Monitorującego dla programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027.

 • 100 dni do Igrzysk Europejskich!

  Dokładnie za 100 dni rozpoczną się Igrzyska Europejskie Kraków-Małopolska 2023. Z tej okazji w Krakowie uruchomiono zegar odliczający czas do rozpoczęcia imprezy. Podczas konferencji prasowej poinformowano o stanie przygotowań, działaniach promocyjnych i uruchomieniu rejestracji do systemu sprzedaży biletów.

Wyświetlanie 11 - 20 z 35 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę