Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

 • Pracodawco weź udział w Targach Pracy!

  TARGI PRACY – INFORMACJA, DORADZTWO, OFERTY PRACY odbędą się 9 października 2014 r. w Krakowie w ramach Europejskich Dni Pracy w Małopolsce 2014.

 • Oferty inwestycyjne małopolskich powiatów

  Jak przyciągnąć do siebie inwestorów, by lokowali swój kapitał w danej miejscowości? Wiedzą to powiaty, które przygotowały najnowszą ofertę inwestycyjną dla przedsiębiorców.

 • Tydzień pod znakiem inspiracji

  Doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Nowym Sączu przeprowadzili w Krynicy-Zdroju tygodniowe warsztaty „Kursu inspiracji” dla klientów Powiatowego Urzędu Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego.

 • Informacje o zawodach i ofertach zatrudnienia

  W dniach 14-15 lipca br. odbyły się spotkania związane z przygotowaniem informacji o zawodach. Do Krakowa przyjechali partnerzy WUP z Republiki Czeskiej.

 • Doradcy z Nowego Sączu wiedzą jak aktywizować więźniów

  Doradcy zawodowi z Zespołu Zamiejscowego w Nowym Sączu rozpoczęli kolejny cykl spotkań z osobami pozbawionymi wolności, osadzonymi w sądeckim Zakładzie Karnym. Zajęcia mające na celu powrót uczestników na rynek pracy będą prowadzone w nowatorski sposób z wykorzystaniem „metody hiszpańskiej.”

 • Dobre praktyki EFS 2014

  Ruszyła VIII edycja konkursu dla beneficjentów POKL. Termin zgłoszeń upływa 15 października.

 • 50+ nadal potrzebni!

  Rusza druga edycja projektu „50+ dojrzali, potrzebni, kompetentni”. Na 100 uczestników pierwszej edycji, 10 ma już pracę, a 77 odbywa staż zawodowy.

 • Raport "Rynek pracy w Małopolsce 2013" już dostępny!

  Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza do zapoznania się z najnowszym raportem dotyczącym rynku pracy oraz kształcenia w Małopolsce. Raport składa się z 6 części: 5 książeczek tematycznych oraz kart powiatowych. W raportach tematycznych przedstawiono najważniejsze zjawiska dotyczące rynku pracy oraz kształcenia: zatrudnienie, aktywizację zawodową i integrację społeczną, edukację formalną oraz kształcenie dorosłych. W każdym z tych obszarów analiza sytuacji została połączona z opisem polityki...

 • Unijna dotacja na firmę

  W ostatni dzień roku szkolnego WUP w Krakowie, w ramach projektu Małopolskie Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji, zorganizował seminarium na temat efektywności dotacji na założenie własnej firmy.

 • Pomoc dla zwalnianych nauczycieli z Małopolski

  Pracownicy oświaty, którzy w wyniku redukcji etatów stracili pracę, mogą liczyć na wsparcie. Pomoc mogą uzyskać zarówno w ramach realizowanych projektów unijnych, a także zgłaszając się do powiatowych urzędów pracy na terenie całego województwa. Doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP Kraków wyposażą zwolnionych nauczycieli w praktyczne umiejętności poruszania się...

Wyświetlanie 1 031 - 1 040 z 1 122 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę