Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

 • Jak dbać o pracowników - Kongres HR w Katowicach

  Wyzwań HR managerów dotyczył VII Kongres HR w Katowicach. W panelu o potrzebie dostosowania komunikacji do różnych pokoleń wzięła udział Anna Pasternak z WUP w Krakowie, kierownik projektu „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy”.

 • Spotkanie z doradcą EURES - Praca w Irlandii

  Jeżeli rozważasz pracę lub staż zawodowy w Irlandii, zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne z doradcami EURES - Europejskich Służb Zatrudnienia.

 • O komunikacji międzypokoleniowej na Kongresie HR

  „Komunikacja dostosowana do różnych pokoleń” – w panelu eksperckim na ten temat weźmie udział Anna Pasternak z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Debata będzie częścią VII Kongresu HR, który odbędzie się 10 i 11 kwietnia w Katowicach.

 • Wielkanoc 2024

  Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy Państwu życzenia zdrowia, pomyślności i wzajemnej życzliwości. Niech ten wyjątkowy czas upłynie w rodzinnym gronie przy świątecznym stole. Życzymy smacznej święconki i mokrego Śmigusa Dyngusa.

 • W piątek 29 marca Urząd zamknięty

  Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie będzie nieczynny w piątek 29 marca 2024 r. Zapraszamy od 2 kwietnia 2024 r. w godzinach pracy urzędu.

 • Spotkanie Dyrektora z Dowódcą 11 MBOT

  27 marca 2024 r. Arkadiusz Psica, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie - instytucji Województwa Małopolskiego, spotkał się z pułkownikiem Marcinem Siudzińskim, Dowódcą 11 Małopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej.

 • Projekt Nowy start w Małopolsce z EURESEM - rekrutacja ruszyła!

  Rozpoczęła się rekrutacja do projektu - sprawdź czy możesz zostać jego uczestnikiem i jak zgłosić się do udziału.

 • Za nami IV Małopolski Kongres Szkolnego Doradztwa Zawodowego

  Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie już po raz czwarty mieli szansę kooperować w ramach organizacji Małopolskiego Kongresu Szkolnego Doradztwa Zawodowego. Wydarzenie odbyło się w formie hybrydowej, w dniach od 12 do 15 marca 2024 r.

 • Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE 2024) już 10 i 11 maja!

  Zrealizowałeś unijną inwestycję? A może nawet kilka? Celebruj ten sukces! Otwórz swój projekt i dołącz do największej akcji promocyjnej Funduszy Europejskich w Polsce.

 • IV Małopolski Kongres Szkolnego Doradztwa Zawodowego

  W Krakowie 12 marca 2024 roku rozpoczął się IV Małopolski Kongres Szkolnego Doradztwa Zawodowego. Organizatorami wydarzenia są instytucje Województwa Małopolskiego: Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Wyświetlanie 1 - 10 z 1 597 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę