Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

 • Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy 2021

  W najbliższy poniedziałek 25 stycznia rozpocznie się „Tydzień z Małopolskimi Urzędami Pracy”. To doskonała okazja, żeby skorzystać z oferty szkoleń, konsultacji oraz warsztatów.

 • Posiedzenie Kapituły Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy

  W piątek 15 stycznia odbyło się posiedzenie Kapituły Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy 2021.

 • Znamy skład Kapituły Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy

  Znamy już skład Kapituły, która wyłoni laureatów Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy 2021 oraz Plebiscytu „Mikro Firma za rogiem 20201”

 • „Barometr zawodów”

  Najnowsze wyniki badania „Barometr zawodów” pokazują wpływ pandemii COVID-19 na małopolski rynek pracy. Liczba zawodów deficytowych, czyli tych w których najłatwiej znaleźć pracę, jest krótsza niż przed rokiem.

 • Sesje Mastermind

  Dla wszystkich przed 30-tką, którzy wrócili niedawno z zagranicy, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie przygotował nową, specjalną ofertę – projekt „Wróć z POWERem”.

 • Kontynuacja działalności szkoleniowej

  Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie przypomina zarejestrowanym instytucjom szkoleniowym o obowiązku poinformowania o kontynuacji działalności szkoleniowej w kolejnym roku kalendarzowym poprzez złożenie w terminie od 1 do 31 stycznia 2021 r. wniosku o kontynuację działalności. Dotyczy to wszystkich instytucji bez wyjątku, w tym ze zgłoszonym do rejestru zawieszeniem działalności.

 • Informacja o działalności agencji zatrudnienia za 2020 rok

  Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie przypomina o obowiązku agencji zatrudnienia dotyczącym przedstawienia Marszałkowi Województwa informacji o swojej działalności w terminie od 1 do 31 stycznia 2021 roku za rok 2020. Dotyczy to wszystkich agencji bez wyjątku, w tym ze zgłoszonym do rejestru zawieszeniem działalności oraz także tych, które nie świadczyły usług w roku sprawozdawczym.

 • „Pracuj w Małopolsce” - nowy numer

  Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym numerem Biuletynu WUP w Krakowie – „Pracuj w Małopolsce”, którego tematami przewodnimi są wyniki „Barometru zawodów 2021” oraz Krajowy Fundusz Szkoleniowy.

 • Świadczenia z FGŚP na rzecz ochrony miejsc pracy

  Nowa forma pomocy dla przedsiębiorców przysługująca na podstawie art. 15gga, Ustawy z dnia 2 marca 2020 r., o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz. U. poz. 1842 ze zm.).

 • 24 grudnia Urząd będzie zamknięty

  24 grudnia 2020 roku jest dniem wolnym od pracy dla pracowników Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, w zamian za święto przypadające 26 grudnia 2020 roku.

Wyświetlanie 1 - 10 z 1 226 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę