Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

 • Pomoc z tarczy branżowej przedłużona na marzec i kwiecień

  Pomoc skierowano do firm szczególnie mocno dotkniętych obostrzeniami sanitarnymi. Oprócz dotychczasowych branż, na wsparcie mogą liczyć kolejne, w tym m.in. salony kosmetyczne, fryzjerskie, sklepy meblowe, budowlane oraz prowadzące handel detaliczny w galeriach handlowych, w tym sprzedaż sprzętu elektronicznego i sportowego.

 • Załatwiaj swoje sprawy przez e-Urząd Skarbowy

  Wiele spraw z urzędem skarbowym możesz załatwić on-line, m.in. przez serwis e-Urząd Skarbowy. Jeśli musisz przyjść do urzędu skarbowego, umów wcześniej wizytę. Obie usługi dostępne są na podatki.gov.pl. Dbajmy o swoje bezpieczeństwo.

 • Rusza rekrutacja do projektu "Łap skilla!"

  Dzisiaj od godz. 10 na stronie https://lapskilla.pociagdokariery.pl zostanie uruchomiona rekrutacja do projektu "Łap skilla!"

 • Ważne informacje dotyczące zgłoszeń do projektu „Łap skilla!”

  Już w poniedziałek od godz.10.00 rusza rekrutacja do projektu "Łap skilla!".

 • Nowa jakość usług uczenia w miejscu pracy

  Świadczysz usługi w branży gastronomicznej, hotelarskiej, fryzjerskiej lub kosmetycznej? Zatrudniasz fachowców z bogatą wiedzą i doświadczeniem? Szukasz nowych kierunków rozwoju dla swojej firmy? Wykorzystaj potencjał pracowników, wprowadź nową usługę – uczenie w miejscu pracy i potwierdź jej wysoką jakość. Możesz być pionierem w swojej branży i realizować usługi uczenia w miejscu pracy...

 • Wkrótce rekrutacja dla młodych pracujących

  Chcesz podjąć nowe wyzwania zawodowe? Rozwijać się? Awansować? Jesteś zdecydowany na zmianę, dzięki której poprawisz swoją sytuację na rynku pracy i chcesz zrobić kolejny krok w karierze?

 • Trwa I Małopolski Kongres Szkolnego Doradztwa Zawodowego

  Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli zapraszają do udziału w I Małopolskim Kongresie Szkolnego Doradztwa Zawodowego, który odbywa się w formie zdalnej od 7 do 14 kwietnia.

 • Kilkanaście nowych kodów PKD objętych pomocą z tarczy branżowej

  Pomoc branżowa dla przedsiębiorców poszkodowanych obecnie w wyniku drugiej i trzeciej fali pandemii COVID-19 będzie już trzecim pakietem osłonowym przyznanym przez rząd poprzez przedłużenie pomocy z tarczy branżowej.

 • Rehabilitacja kompleksowa - Powróć z nami do zdrowia! Powróć z nami do pracy!

  Rehabilitacja Kompleksowa to oferta skierowana do wszystkich, którzy z powodu choroby lub wypadku utracili możliwość wykonywania dotychczasowego zawodu, a chcieliby podjąć inną pracę, adekwatną do zainteresowań i stanu zdrowia. To również szansa dla tych, którzy ze względów zdrowotnych nigdy nie pracowali, a chcieliby zmienić tę sytuację – zdobyć zawód i podjąć satysfakcjonującą pracę odpowiednią...

 • Promocja projektów WUP w Rabce -Zdrój.

  Filia biblioteki w Rabce Zdrój włącza się do uczestnictwa i promocji projektów WUP, na mocy zawartego porozumienia pomiędzy Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie a Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Nowym Sączu.

Wyświetlanie 1 - 10 z 1 260 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę