Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

 • Najczęściej zadawane pytania w ramach infolinii WUP

  Poniżej publikujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące dofinansowania wynagrodzeń pracowników z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Na bieżąco będziemy uzupełniali tę listę o nowe wątki.

 • Infolinia dotycząca ochrony miejsc pracy

  W związku z dużym zainteresowaniem przedsiębiorców tematem dofinansowania wynagrodzeń pracowników informujemy, że mogą pojawiać się problemy z dodzwonieniem się na infolinię. Prosimy o wyrozumiałość osoby chcące uzyskać odpowiedzi na nurtujące je pytania. Cały czas pracujemy nad zwiększeniem dostępności infolinii.

 • Dofinansowanie wynagrodzeń dla pracowników

  Już działa infolinia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie w tej sprawie. Od 1 kwietnia przedsiębiorcy mogą wnioskować do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie o dofinansowanie wynagrodzeń pracowników w związku z kryzysem wywołanym przez rozprzestrzenianie się epidemii koronawirusa. Pieniądze pochodzą z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych (FGŚP). Wypłaty świadczeń będą możliwe do...

 • Wsparcie dla pracodawców i pracowników w czasie epidemii - co załatwisz w WUP a co w PUP

  Co można załatwić w WUP, a co w PUP? Wiele osób i firm znalazło się obecnie w trudnej sytuacji wywołanej przez epidemię. Warto wiedzieć, jakie wsparcie znajdą w tym czasie w powiatowych urzędach pracy w Małopolsce, a jakie w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie. Część z rozwiązań to działania nadzwyczajne, uruchomione w ramach tarczy antykryzysowej.

 • Tarcza Antykryzysowa - kompendium

  Zapraszamy do zapozania się z informacjami na temat Tarczy Antykryzysowej Szczegóły dotyczące tarczy antykryzysowej   Dofinansowanie wynagrodzeń dla pracowników z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych Najczęściej zadawane pytania w ramach infolinii WUP Dokumenty o dofinansowanie wynagrodzeń   Wsparcie dla pracodawców i pracowników w czasie epidemii - co załatwić w WUP , a co w PUP Znalazłeś nieaktualną informację? Zgłoś nam, poprawimy. ...

 • Wniosek o dofinansowanie wynagrodzeń

  Wniosek o dofinansowanie wynagrodzeń ze środków Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych: Pliki do pobrania

 • Zawieszenie bezpośredniej obsługi klienta w WUP w Krakowie

  W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz kierując się bezpieczeństwem klientów i pracowników urzędu od 16 marca do odwołania została zawieszona bezpośrednia obsługa klientów w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie przy placu Na Stawach 1 i ul. Kraszewskiego 36 oraz Zespołach Zamiejscowych w Tarnowie oraz Nowym Sączu. Komunikat dotyczy także siedzib biur projektów w...

 • Aktualne zalcenia w projektach Kierunek Kariera i Kierunek Kariera Zawodowa

  Mając na uwadze konieczność dostosowania się do panującej sytuacji związanej ze stanem epidemii i rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz kierując się bezpieczeństwem klientów i pracowników Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie wdraża nowe rozwiązania w zakresie realizacji projektów "Kierunek Kariera" oraz "Kierunek Kariera Zawodowa".

 • Wróciłeś z zagranicy? Zapoznaj się z informacjami

  Ze względu na brak możliwości osobistej wizyty w urzędzie, rejestracja obecnie odbywa się tylko w formie elektronicznej. Oznacza to, że wszystkie dane i dokumenty wysyła się do powiatowego urzędu pracy razem z wnioskiem o dokonanie rejestracji. Jak to zrobić?

 • Odwołane Dni Otwarte Funduszy Europejskich

  Z uwagi na zagrożenie koronawirusem, Dni Otwarte Funduszy Europejskich planowane w terminie 5-7 czerwca 2020 r. nie odbędą się.

Wyświetlanie 1 - 10 z 1 148 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę