Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

 • Historia z życia wzięta

  Projekt „Wróć z POWERem!” pomógł już ponad stu młodym osobom. Wśród nich jest też pani Żaneta, która po kilku latach w Irlandii zdecydowała się na powrót do kraju.

 • Rozwój zawodowy mieszkańców Podhala

  Zdobywania nowych kompetencji i rozwój zawodowy studentów oraz mieszkańców Podhala to cele podpisanego porozumienia przez Jana Gąsienicę-Walczaka, dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz JM Rektora dra hab. Roberta Wojciecha Włodarczyka, prof. Uczelni, Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu.

 • O usługach Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie podczas Brzeskiej Strefy Kultury

  W niedzielę 11 lipca br. przy Regionalnym Centrum Kulturalno–Bibliotecznym im. Jana Pawła II w Brzesku odbył się piknik "Brzeska Strefa Kultury". W wydarzeniu wzięli udział pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Zespołu Zamiejscowego w Tarnowie. Wśród mieszkańców powiatu brzeskiego, promowali usługi związane z rozwojem zawodowym. Na stanowisku prezentowano film...

 • Małopolskie Centrum Kultury Sokół włącza się do promocji projektów WUP.

  W MCK Sokół w dniu 6.07.2021r. odbyło się spotkanie, podczas którego nawiązana została współpraca pomiędzy instytucjami na rzecz promocji projektów WUP.

 • Uruchamiamy wakacyjne punkty informacyjne

  Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie wspólnie ze specjalistami z Centrum Informacyjnego Fundusze Europejskie w Małopolsce uruchamia wakacyjne punkty informacyjne we wszystkich powiatach naszego województwa.

 • Promocja projektów WUP na V Festiwalu Folkloru Pogórza!

  7 lipca 2021 r. przy Gminnym Centrum Kultury w Rzepienniku Strzyżewskim odbył się V Festiwal Folkloru Pogórza oraz Wioska Ginących Zawodów, podczas którego pracownicy Zespołu Zamiejscowego WUP w Tarnowie promowali projekty realizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.   Na zdjęciu od lewej strony Halina Hołda dyrektor GOK w Rzepienniku Strzyżewskim oraz Anna...

 • Podziękowania dla Małopolan za udział w webinariach

  Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego, Tomasz Urynowicz Wicemarszałek Województwa Małopolskiego, Marta Malec - Lech Członek Zarządu Województwa Małopolskiego oraz Dyrekcja Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie składają serdeczne podziękowania mieszkańcom Małopolski za aktywny udział w webinariach poświęconych projektom realizowanym przez WUP w Krakowie.

 • Tygodniowy przegląd rynku pracy

  Sytuację w 2020 roku definiowały pandemia COVID-19 oraz wprowadzane w jej wyniku ograniczenia w działalności gospodarczej.

 • Zaproponuj usprawnienie we wdrażaniu Funduszy Europejskich

  Pieniądze unijne wraz ze środkami krajowymi odpowiadają na najważniejsze potrzeby rozwojowe Polski. Inwestujemy je w przedsiębiorczość, badania, innowacje, cyfryzację, klimat i środowisko, a także kapitał społeczny. Chcesz zgłosić pomysł, jak ulepszyć ich wdrażanie lub podzielić się swoimi doświadczeniami? Nowy portal Głos beneficjenta daje taką możliwość.

 • Katalizator Aktywności Zawodowej Osób Niepełnosprawnych Plus.

  Fundacja Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych zaprasza mieszkańców województwa małopolskiego do udziału w bezpłatnym projekcie Katalizator Aktywności Zawodowej Osób Niepełnosprawnych Plus

Wyświetlanie 1 - 10 z 1 310 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę