Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

 • Spotkanie z delegacją z Ukrainy

  18.10.2021 r. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie gościł przedstawicieli publicznych służb zatrudnienia z Ukrainy. W 15-osobowej delegacji znaleźli się pracownicy zarówno centralnych, jak i regionalnych instytucji.

 • Porozumienie z Małopolskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli

  Trwa Ogólnopolski Tydzień Kariery. W Małopolsce inauguracja Tygodnia odbyła się podczas konferencji organizowanej przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

 • Zgłoś przedsiębiorcę do Plebiscytu "Mikro Firma za rogiem 2022"

  Zachęcamy do zgłaszania Waszych ulubionych przedsiębiorców do Plebiscytu „Mikro Firma za rogiem 2022". Na zgłoszenia czekamy do 19 listopada br.

 • Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2022

  Zapraszamy do zgłaszania kandydatów do 6. edycji Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy. Można to zrobić do 17 grudnia 2021 roku. Organizatorami konkursu są Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie.

 • Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

  Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom, pedagogom i pracownikom oświaty składamy serdeczne życzenia.

 • XIII Ogólnopolski Tydzień Kariery

  Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza na XIII Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK). Tegoroczne hasło tego wydarzenia to: Wyprawa na 3K: kariera, kompetencje, kreatywność.

 • Praca sezonowa z EURES

  Sieć EURES do końca października 2021 r. prowadzi kampanię informacyjną nt. pracy sezonowej w UE. Kampania ta jest częścią ogólnoeuropejskiej kampanii nt. pracy sezonowej prowadzonej przez Europejski Urząd ds. Pracy.

 • Badanie efektywności dotacji finansowanych z POWER

  Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie rozpoczął realizację badania ewaluacyjnego, które ma na celu ocenę efektywności i użyteczności dotacji na założenie działalności gospodarczych przyznanych z Programu Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój.

 • Otwarcie nowego Oddziału Zamiejscowego w Oświęcimiu

  Od 29 września mieszkańcy Małopolski Zachodniej mogą korzystać z nowego Oddziału Zamiejscowego Wojewódzkiego Urzędu Pracy. Z inicjatywy Witolda Kozłowskiego – Marszałka Województwa Małopolskiego, otwarto Zespół Zamiejscowy w Oświęcimiu przy ulicy Wyspiańskiego 10. Będzie to miejsce, gdzie zainteresowani zyskają wiedzę na temat wielu projektów realizowanych przez urząd w obszarze związanym przede...

 • Spotkanie informacyjne

  17 września Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zorganizował spotkanie informacyjne dla podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia w województwie małopolskim.

Wyświetlanie 1 - 10 z 1 334 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę