Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

 • Telewizja Voice of America w WUP

  Tatiana Vorozhko Koprowicz dziennikarka Voice of America, pochodząca z Ukrainy a obecnie mieszkająca w Waszyngtonie, realizuje w Krakowie reportaż o adaptacji w Polsce uchodźców wojennych z Ukrainy.

 • Rekordowo niskie bezrobocie w Polsce - Wiadomości TVP

  Zapraszamy do obejrzenia materiału Wiadomości TVP o aktualnej sytuacji na rynku pracy z wypowiedziami Marleny Maląg, minister Rodziny i Polityki Społecznej oraz Jana Gąsienicy-Walczaka, dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

 • Pracuj w Małopolsce III (VI) 2022

  Zapraszamy do zapoznania się z nowym numerem kwartalnika „Pracuj w Małopolsce".

 • Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach. Spotkaj naszych doradców!

  7 sierpnia na Rynku w Gorlicach zagości Małopolski Festiwal Smaków. Do odwiedzin swojego stoiska podczas wydarzenia zaprasza Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

 • Ucz się u mistrza! Testuj i korzystaj

  Weź udział w testowaniu nowej formy kształcenia osób dorosłych – uczenia w miejscu pracy i uzyskaj na nią dofinansowanie w projekcie „Ucz się u mistrza”, realizowanym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Rekrutacja trwa.

 • Projekt „Kompetencje dla pracy” - bezpłatne kursy e-learningowe

  Szansa zdobycia kompetencji przyszłości i doskonalenia umiejętności miękkich czeka na uczestników projektu pilotażowego „Kompetencje dla pracy”.

 • Szkolenia i kursy dla obywateli Ukrainy

  Obywatele Ukrainy, którzy pracują i chcą na dłużej pozostać w Małopolsce, otrzymują możliwość rozwoju zawodowego i kształcenia w naszym regionie.

 • Wakacyjne Punkty Rekrutacyjne zapraszają w sierpniu!

  Zapraszamy mieszkańców Małopolski do odwiedzania Wakacyjnych Punktów Rekrutacyjnych. W sierpniu pracownicy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie - instytucji województwa małopolskiego będą kontynuować dyżury w gminach województwa...

 • Zgłoś organizację pozarządową do nagrody "Kryształy Soli"

  Znasz organizację pozarządową, która od lat inspiruje innych do działania i zmienia swoje najbliższe otoczenie? Do 29 lipca trwa nabór zgłoszeń do tegorocznej Nagrody Kryształy Soli dla najlepszych małopolskich organizacji pozarządowych.

 • Porozumienie o współpracy PIP i WUP

  21 lipca 2022 r. podpisano porozumienie o współpracy pomiędzy Państwową Inspekcją Pracy, Okręgowym Inspektoratem Pracy w Krakowie a Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie.

Wyświetlanie 1 - 10 z 1 438 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę