Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Kapituła Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy

Znamy już skład Kapituły, która wyłoni laureatów Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy 2018.

2 stycznia: WUP nieczynny

Informujemy, że we wtorek, 2 stycznia 2018 r., nie będzie można skorzystać z usług Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Małopolska Nagroda Rynku Pracy - nabór zgłoszeń przedłużony!

Do 21 grudnia 2017 r. będzie można zgłaszać kandydatów do Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy - osoby indywidualne i pracodawców.

Wietrzychowice Edukacyjną Gminą Małopolski 2017

Znamy już laureatów plebiscytu Edukacyjna Gmina Małopolski 2017. Grand Prix zdobyła gmina Wietrzychowice. Wyróżnienia powędrowały do gmin Kęty i Oświęcim, a nagroda publiczności do gminy Wojnicz.

Nabór wniosków na projekty dotyczące aktywizacji zawodowej

Wkrótce rozpocznie się nabór wniosków na projekty związane z aktywizacją zawodową w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Nabór wniosków na projekty związane z wdrożeniem programów zdrowotnych dotyczących chorób będących istotnym problemem regionu

Wkrótce rozpocznie się nabór wniosków na projekty służące realizacji dwóch regionalnych programów zdrowotnych (RPZ) istotnych z punktu widzenia potrzeb regionu.

Zapraszamy na spotkania dotyczące Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Małopolskich pracodawców zachęcamy do udziału w spotkaniach poświęconych KFS, z którego można korzystać za pośrednictwem PUP.

Zdobądź nasz bilet i szansę na bony szkoleniowe!

Od 4 grudnia możesz otrzymać bilet na Bilans Kariery i szansę uzyskania nawet 87% dofinansowania na szkolenie językowe lub komputerowe oraz kurs prawa jazdy.

Bezrobocie: Małopolska na 3. miejscu w kraju

W październiku 2017 r. stopa bezrobocia rejestrowanego w Małopolsce wyniosła 5,3%. Województwo małopolskie pod jego względem znajduje się na 3. pozycji w kraju.

Szkolenia za bony w Małopolsce - dyżurujemy lokalnie

W ponad 30 miejscowościach Małopolski będzie można spotkać się z doradcą zawodowym i uzyskać szansę na otrzymanie 87% dofinansowania do szkoleń w formie bonów w ramach projektu "Kierunek Kariera".

Wyświetlanie 1 - 10 z 202 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę