Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

 • Lista rankingowa w projekcie "Pracownicy - najlepsza inwestycja dla firmy"

  Zapraszamy do zapoznania się z Listą rankingową w III edycji naboru pracodawców do projektu "Pracownicy - najlepsza inwestycja dla firmy", dofinansowanego z Funduszy Europejskich.

 • Sięgnij po środki Krajowego Funduszu Szkoleniowego

  Zapraszamy pracodawców na spotkania dotyczące możliwości finansowania szkoleń i kształcenia ustawicznego z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

 • Złóż wniosek o unijne wsparcie dla Twojej firmy

  Od 29 stycznia do 9 lutego 2024 małe i średnie firmy z Małopolski mogą zgłaszać się do projektu „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy”. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, instytucja Województwa Małopolskiego, oferuje im doradztwo strategiczne i HR, szkolenia oraz grant. Dzięki nim pracodawcy będą lepiej zarządzać pracownikami i tworzyć przyjazne miejsca pracy.

 • Kontynuacja działalności instytucji szkoleniowych - 2024

  Przypominamy, że podmioty wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych do 31 stycznia 2024 roku muszą złożyć wniosek o kontynuację działalności szkoleniowej w tym roku. Dotyczy to wszystkich instytucji wpisanych do Rejestru. Niezłożenie wniosku w terminie oznacza wykreślenie z Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

 • Informacja o działalności agencji zatrudnienia za 2023 rok

  Przypominamy o obowiązku złożenia przez agencje zatrudnienia informacji o swojej działalności za 2023 rok. Informację należy złożyć do 31 stycznia 2024 roku. Dotyczy to wszystkich agencji wpisanych do rejestru.

 • 2023 rok w projekcie dotyczącym zarządzania wiekiem

  Mija pierwszy rok realizacji projektu „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy”. Mali i średni przedsiębiorcy z Małopolski otrzymują w nim wsparcie unijne na tworzenie przyjaznych miejsc pracy.

 • Wesołych Świąt!

  Szanowni Państwo, w tym magicznym okresie Bożego Narodzenia życzymy Wam niezapomnianych chwil spędzonych wśród najbliższych, serdecznej atmosfery oraz radości płynącej ze wspólnego świętowania.

 • 22 grudnia urząd będzie nieczynny

  22 grudnia 2023 (piątek) roku jest dniem wolnym dla pracowników Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

 • Konferencja „Technologie i trendy w uczeniu"

  15 grudnia w Hotelu Galaxy przedstawiciele branży szkoleniowej i doradczej spotkali się na konferencji „Technologie i trendy w uczeniu". Organizatorem wydarzenia był Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, instytucja Województwa Małopolskiego.

 • W Harmężach dyskutowaliśmy o wielokulturowości na rynku pracy

  W Centrum Franciszkańskim w Harmężach, odbyła się konferencja "Wielokulturowość na rynku pracy – szanse i zagrożenia". Organizatorem konferencji był Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, instytucja Województwa Małopolskiego.

Wyświetlanie 1 - 10 z 92 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę