Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Rekomendacje w zakresie wsparcia osób młodych

Prace Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Osób Młodych w roku 2016 zostały uwieńczone opracowaniem "Małopolskich Gwarancji dla Młodzieży. Rekomendacji w zakresie wspierania osób młodych na rynku pracy".

Praca wakacyjna w Niemczech dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych i studentów

Już w styczniu 2017 r. WUP w Krakowie będzie przyjmował dokumenty studentów/uczniów zainteresowanych podjęciem wakacyjnego zatrudnienia w Niemczech - lato 2017.

Kolejna firma ze znakiem jakości MSUES

Informujemy, że do grona firm posiadających znak jakości MSUES dołączyła kolejna instytucja szkoleniowa.

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych w Tarnowie

W ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych z oferty Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie skorzystało 235 osób.

Zdobądź nasz bilet i szansę na dofinansowanie!

Tylko do 16 grudnia 2016 r. możesz otrzymać bilet na Bilans Kariery i szansę uzyskania nawet 87% dofinansowania na szkolenie językowe lub komputerowe w formie bonów szkoleniowych.

Spadło bezrobocie. Małopolska w czołówce

W październiku 2016 r. nastąpił dalszy spadek bezrobocia rejestrowanego w Małopolsce. Województwo małopolskie pod jego względem znajduje się na 2. miejscu w kraju - tuż za województwem wielkopolskim.

Gmina Zakliczyn Edukacyjną Gminą Małopolski 2016!

Już po raz 7. wybrano Edukacyjną Gminę Małopolski. Podczas uroczystej gali, która odbyła się 7 grudnia 2016 r. w Muzeum Armii Krajowej w Krakowie, uhonorowano laureatów tegorocznej edycji plebiscytu.

Jak racjonalnie gospodarować swoim czasem?

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, działające w WUP w Krakowie, zachęca do uczestnictwa w zajęciach "Sztuka planowania czasu", które odbędą się w najbliższą sobotę.

Fundusze Europejskie: Nowoczesna gospodarka siłą rozwoju

5 grudnia 2016 r. odbędzie się konferencja "Fundusze Europejskie. Nowoczesna gospodarka siłą rozwoju". Zostaną zaprezentowane efekty oraz nowe możliwości związane z wykorzystaniem FE.

Nabór wniosków na projekty dot. przekwalifikowania pracowników

5 grudnia 2016 r. rozpocznie się nabór wniosków na projekty związane z realizacją programów przekwalifikowania pracowników i wsparcia w tym zakresie pracodawców.

Wyświetlanie 1 - 10 z 193 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę