Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Partnerstwo na rzecz rozwoju zawodowego Małopolan

19 lipca z inicjatywy marszałka województwa Witolda Kozłowskiego zostały podpisane kolejne deklaracje dotyczące wzmocnienia współpracy na rzecz rozwoju zawodowego Małopolan. W Gorlicach swoje podpisy pod deklaracją złożyli wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Michał Kądziołka – reprezentujący instytucję województwa małopolskiego i starosta gorlicki Maria Gubała. Z ramienia Sejmiku...

Partnerstwo na rzecz rozwoju zawodowego Małopolan

18 lipca z inicjatywy marszałka województwa Witolda Kozłowskiego zostały podpisane kolejne deklaracje dotyczące wzmocnienia współpracy na rzecz rozwoju zawodowego Małopolan. W Nowym Targu swoje podpisy pod deklaracją złożyli dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Jan Gąsienica-Walczak – reprezentujący instytucję województwa małopolskiego i starosta nowotarski Krzysztof Faber oraz Członek...

Sportowa niedziela z Kierunkiem Kariera w Wojniczu

Ponad dwustu uczestników wzięło udział w tegorocznej edycji maratonu „Dare to Be” dla fanów kolarstwa górskiego. Rajd zorganizowany przez 2PM Group odbył się w Wojniczu i był dobrą okazją do promowania usług WUP wśród uczestników i ich rodzin.

Partnerstwo na rzecz rozwoju zawodowego Małopolan

Z inicjatywy marszałka województwa Witolda Kozłowskiego zostaną podpisane kolejne deklaracje dotyczące wzmocnienia współpracy na rzecz rozwoju zawodowego Małopolan. 15 lipca swoje podpisy pod deklaracją złożą dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Jan Gąsienica-Walczak – reprezentujący instytucję województwa małopolskiego i starosta tatrzański Piotr Bąk.

Rozwijaj się zawodowo w powiecie dąbrowskim

Jakie są możliwości rozwoju osobistego i zawodowego w Małopolsce usłyszeli mieszkańcy powiatu dąbrowskiego. Cykl spotkań zorganizowano w ramach porozumień podpisanych między poszczególnymi gminami a Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie.

Seminarium w Radgoszczy

Rynek pracy, doradztwo zawodowe i zdobywanie nowych kompetencji były głównymi tematami seminarium. Spotkanie odbyło się w szklanej sali konferencyjnej przy Żłobku w Radgoszczy, który jest jedną z najnowocześniejszych placówek w kraju.

Portfolio dla uczestników projektu „Kierunek Kariera”

Po raz kolejny uczestnicy projektu „Kierunek Kariera” z grupy wiekowej 18 – 25 uczestniczyli w warsztacie: „Pomnóż umiejętności i możliwości – stwórz swoje portfolio”.

TRAKO 2019

Targi w branży transportowej to doskonała okazja do zaprezentowana oferty urzędu pracy. Jak służby zatrudnienia powinny współpracować z pracodawcami? Co ciekawego przygotował Gdański Urząd Pracy na wrześniowe spotkanie?

Partnerstwo na rzecz rozwoju zawodowego Małopolan

Z inicjatywy marszałka województwa Witolda Kozłowskiego zostaną podpisane kolejne deklaracje dotyczące wzmocnienia współpracy na rzecz rozwoju zawodowego Małopolan. 5 lipca swoje podpisy pod deklaracją złożą wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Michał Kądziołka – reprezentujący instytucję województwa małopolskiego i starosta chrzanowski Andrzej Uryga.

Nowa firma ze znakiem jakości MSUES

Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Lex B&J Nowak Sp. z o.o. z Tarnowa dołączył do grona instytucji posiadających znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES).

Wyświetlanie 1 - 10 z 1 035 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę