Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

O usługach WUP w Wierzchosławicach

18 sierpnia 2019 r. przy Gminnym Centrum Kultury w Wierzchosławicach odbyły się dożynki, na których pracownicy tarnowskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprezentowali usługi Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Twój głos w Budżecie Obywatelskim Małopolski!

Zbliża się 9 września – rozpoczyna się głosowanie w Budżecie Obywatelskim. W głosowaniu na najlepsze ich zdaniem pomysły, może wziąć udział każdy z Małopolan, który skończył 16 lat.

Życie zaczyna się po 50-tce!

Szkolenia, staże, dofinansowane zatrudnienie, wsparcie doradcy, psychologa, trenera. To wszystko czeka na osoby, które skończyły 50 lat i zamierzają zmienić swoją sytuację na rynku pracy. Dodatkowo opieka na osobami zależnymi (zarówno osobami starszymi jak i dziećmi), zwrot kosztów dojazdu, badań lekarskich oraz egzaminów.

Jak wspierać osoby z niepełnosprawnościami?

Nikt nie ma monopolu na wiedzę, dlatego najlepsze rozwiązania wypracowuje się podczas wzajemnej wymiany doświadczeń. Partnerem w dyskusji, prócz instytucji i urzędów, są także przedsiębiorcy.

Oferta WUP dla uczestników rajdu rowerowego

Kolejny wakacyjny rajd rowerowy zorganizowany przez 2PM Group odbył się w minioną sobotę w Zakliczynie. Fani kolarstwa górskiego i ich rodziny mieli okazję dowiedzieć się o ofercie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Portfolio dla uczestników projektu „Kierunek Kariera”

"Pomnóż umiejętności i możliwości - stwórz swoje PORTFOLIO" - pod takim hasłem zorganizowano w tarnowskim Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej warsztaty dla osób młodych – uczestników projektu „Kierunek Kariera”.

Sierpniowy weekend w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie

W trakcie sierpniowego weekendu Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie będzie zamknięty.

Konkurs na partnera projektu „Szkolenia jutra - MSUES 3.0”

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie ogłasza konkurs dla organizacji pozarządowych na partnera krajowego, którego zadaniem będzie współpraca przy przygotowaniu i realizacji projektu pn. „Szkolenia jutra – MSUES 3.0".

Ruszyła XV edycja konkursu Kryształy Soli

Jeżeli należysz do ludzi cennych, wyjątkowych, godnych naśladowania, wartościowych lub znasz takich, to warto zainteresować się Kryształami Soli 2019!

Konkurs Pracodawca Jutra

Do 19 sierpnia br. można się zgłosić do konkursu „Pracodawca Jutra”. W tym roku poszukiwane są najciekawsze inicjatywy z zakresu współpracy biznesu z edukacją. Nie przegap, wyślij zgłoszenie!

Wyświetlanie 1 - 10 z 1 051 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę