Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Małopolskie Partnerstwo na rzecz Osób Młodych: Co zrealizowano w 2018 r.?

7 grudnia 2018 r. w TAURON Arenie Kraków odbyło się spotkanie podsumowujące działania Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Osób Młodych w bieżącym roku.

Kolejne firmy ze znakiem jakości MSUES!

Znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych otrzymały następne instytucje szkoleniowe i doradcze.

Uczestniczyliśmy w Mikołajkowych Targach Pracy

4 grudnia 2018 r. doradca zawodowy z tarnowskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej uczestniczył w Mikołajkowych Targach Pracy, zorganizowanych przez Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Tarnowie.

Wigilia: WUP nieczynny

Informujemy, że 24 grudnia 2018 r. nie będzie można skorzystać z usług Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

"Kierunek Kariera": Sprawdź, gdzie możesz spotkać się z doradcą

W kilkudziesięciu miejscowościach Małopolski można umówić się na spotkanie z doradcą zawodowym i uzyskać szansę na dofinansowanie do szkoleń językowych, komputerowych, kursów prawa jazdy czy szkoleń zawodowych.

Rodzice maluchów z szansą na powrót na rynek pracy

Jesteś rodzicem, opiekujesz się dzieckiem i chciałbyś podjąć pracę? Skorzystaj z projektów realizowanych w ramach RPO WM na lata 2014-2020.

Pracujesz i masz problemy z poruszaniem się? Skorzystaj z projektów profilaktycznych

W Małopolsce realizowane są projekty dotyczące profilaktyki i rehabilitacji osób z dysfunkcjami narządu ruchu utrudniającymi wykonywanie pracy zawodowej.

Przedsiębiorco, poznaj możliwości rozwoju dla swojej firmy!

Jakie korzyści daje firmie znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych? Jak obecnie funkcjonuje Zintegrowany System Kwalifikacji? Na te i wiele innych pytań będzie można uzyskać odpowiedź podczas konferencji, która odbędzie się w najbliższy poniedziałek.

Małopolska: Spadek bezrobocia

W październiku 2018 r. stopa bezrobocia rejestrowanego w Małopolsce wyniosła 4,6%. Województwo małopolskie pod jego względem znajduje się na 3. pozycji w kraju.

Terminy warsztatów z tworzenia portfolio dla uczestników projektu "Kierunek Kariera"

Zapraszamy na warsztaty z tworzenia własnego portfolio osoby do 25 lat, które biorą udział w projekcie "Kierunek Kariera".

Wyświetlanie 1 - 10 z 902 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę