Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Zmiana zasad rekrutacji dla osób poniżej 25. roku życia do projektu "Kierunek Kariera"

Zbliża się kolejna edycja rekrutacji dla osób poniżej 25 lat, które do "Kierunku Kariera" zapraszamy akcyjnie. Najbliższa rozpocznie się już 27 sierpnia o godzinie 10.00. Zachęcamy do zapoznania się z nowymi zasadami.

Edukacyjna Gmina Małopolski - ranking gmin

Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem gmin zgłoszonych w ramach plebiscytu na Edukacyjną Gminę Małopolski 2018 po I etapie oraz zakwalifikowanych do II etapu.

Weekend z Funduszami gościł w Oświęcimiu

W minioną sobotę i niedzielę "Weekend z Funduszami" zawitał do Oświęcimia, gdzie można było zapoznać się możliwościami, jakie dają środki unijne.

Mieszkasz w Brzesku lub w okolicach? Skorzystaj z naszych usług!

Dzięki współpracy Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Brzesku oraz Powiatową i Miejską Biblioteką Publiczną w Brzesku doradcy zawodowi z tarnowskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej pełnią dyżury doradcze w Regionalnym Centrum Kulturalno-Bibliotecznym w Brzesku.

Przybywajcie do Nowego Wiśnicza!

W najbliższą środę, 15 sierpnia 2018 r., w Nowym Wiśniczu odbędzie się kolejny już Jarmark Wiśnickie Specjały. Odwiedzający nasze stoisko dowiedzą się, w jaki sposób mogą otrzymać bony na szkolenia.

Zostań liderem aktywizacji osób młodych

Fundacja Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM zaprasza do udziału w konkursie na najlepsze praktyki instytucji rynku pracy "Lider aktywizacji osób młodych", w ramach którego zostaną nagrodzone jednostki stawiające na jakość swojej oferty.

Myślisz o własnym biznesie i potrzebujesz pomocy? Przyjdź na warsztaty

Planujesz otwarcie własnej firmy i nie wiesz, jak to zrobić? A może chcesz dowiedzieć się, jak wykorzystać Internet w rozwoju biznesu? Weź udział w naszych zajęciach "Własna firma - zanim zrealizujesz pomysł".

Weekend z Funduszami: Będziemy w Oświęcimiu

11 i 12 sierpnia 2018 r. w Oświęcimiu będzie można m.in. zobaczyć produkty przyszłości, które powstały dzięki unijnemu dofinansowaniu, a także dowiedzieć się o korzyściach, jakie dają Fundusze Europejskie.

"Kierunek Kariera": Dyżurujemy w kolejnych miejscowościach

Kłaj i Olchawa to następne miejscowości, w których można umówić się na spotkanie z doradcą zawodowym i uzyskać szansę na dofinansowanie do szkoleń językowych, komputerowych czy kursów prawa jazdy.

RODO obowiązuje!

Przypominamy, że w związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO) w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych.

Wyświetlanie 1 - 10 z 816 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę