Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

X Konferencja "Małopolska otwarta na wiedzę" za nami

20 maja minęło 10 lat, od kiedy Małopolskie Partnerstwo na rzecz Kształcenia Ustawicznego rozpoczęło swoją działalność. Jubileusz był wczoraj nie tylko okazją do wspomnień i wspólnego świętowania, ale także do refleksji nad wartością współpracy i jej znaczeniem w dzisiejszym świecie.

Wakacyjne Targi Pracy w Tarnowie

Pracownicy Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie uczestniczyli w Wakacyjnych Targach Pracy, podczas których prezentowali możliwości, jakimi dysponuje Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Będziemy w Niepołomicach!

Po Proszowicach przyszedł czas na Niepołomice. To tam zawita "Weekend z Funduszami" 23 i 24 czerwca 2018 r.

Targi Pracy i Edukacji z tarnowskimi doradcami

W piątek, 8 czerwca br., doradca zawodowy oraz asystent EURES promowali usługi Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie podczas Targów Pracy i Edukacji w Dąbrowie Tarnowskiej.

Młodzi i przedsiębiorczy w Tarnowie

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie wspiera aktywność na rynku pracy, również wśród ludzi młodych. W tym celu, 12 czerwca 2018 r., zorganizowano seminarium promujące przedsiębiorczość "Młodzi i przedsiębiorczy II", będące kontynuacją spotkania z jesieni ubiegłego roku.

Rozwiń skrzydła kariery na całe życie

Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu WUP w Krakowie aktywnie włączył się w świętowanie Małopolskiego Dnia Uczenia się, w tym roku pod hasłem "Rozwijaj się koncertowo".

RODO już obowiązuje!

Przypominamy, że w związku z wejściem w życie 25 maja 2018 r. Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO) w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych.

Rozmawiali o planowaniu i dwutorowej karierze sportowca

11 czerwca 2018 r. w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie odbyło się kolejne spotkanie koordynacyjne dla doradców zawodowych. Tym razem tematyka dotyczyła problematyki planowania i dwutorowej kariery sportowca oraz związanej z nią motywacji.

Inspirująco i koncertowo w pociągu do kariery

W minioną niedzielę przez małopolskie tory przejechał specjalny pociąg - z pasażerami, którzy zapragnęli rozwijać się zawodowo z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie.

Doradca zawodowy do dyspozycji studentów

9 czerwca br. doradca zawodowy Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie udzielał konsultacji i porad dotyczących wyborów drogi zawodowej w Tarnowskiej Szkole Wyższej.

Wyświetlanie 1 - 10 z 770 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę