Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Kompetencje zawodowe na europejskim rynku pracy

Prezentacja możliwości kształtowania kompetencji zawodowych na różnych etapach życia edukacyjno-zawodowego w oparciu o praktyczne działania – to cel zorganizowanego 19 października w Tarnowie...

Poznaj trendy w automatyzacji procesów

W najbliższy czwartek zapraszamy wraz z Małopolską Agencją Rozwoju Regionalnego do udziału w konferencji "Przyspieszamy Twoją pracę – Automatyzacja".

Planowali swoją karierę zawodową w Tarnowie

18 października w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie odbyła się kolejna edycja "Dnia Otwartego" Centrum.

Nowi pracownicy dla małych firm z Małopolski

W Małopolsce trwa dwuletni program "Firma+1", w którym pomoc w zatrudnieniu pracownika – często pierwszego - otrzymają mikro i mali przedsiębiorcy oraz osoby samozatrudnione.

Konkurs RegioStars: Projekt PFK wyróżniony

Projekt "Podmiotowe finansowanie kształcenia" został wyróżniony w tegorocznej edycji konkursu RegioStars, organizowanego przez Komisję Europejską.

Zdobądź nasz bilet i szansę na bony szkoleniowe!

Od 16 października będziesz mógł otrzymać bilet na Bilans Kariery i szansę uzyskania nawet 87% dofinansowania na szkolenie językowe, komputerowe lub kurs prawa jazdy.

9. Ogólnopolski Tydzień Kariery - co w planie?

Przez cały tydzień w ramach 9. Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery mieszkańcy regionu będą mogli skorzystać łącznie ze 170 wydarzeń.

O małopolskim podejściu do wdrażania Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji w Warszawie

Wdrażanie Zintegrowanego Systemu Kwalifikacji (ZSK) w Małopolsce - to jeden z tematów, jaki poruszono podczas środowego spotkania dla interesariuszy ZSK w Warszawie.

Nabór na operatorów przyznających środki na otwarcie działalności gospodarczej

Wkrótce rozpocznie się nabór wniosków na projekty w zakresie wsparcia dla zakładania działalności gospodarczej w formie dotacji.

Stwórz swoje portfolio - weź udział w warsztatach

Dobrze zrobione portfolio jest doskonałą prezentacją doświadczenia, próbek pracy, certyfikatów, dającym pełen obraz naszego profesjonalizmu, dlatego zachęcamy do udziału w warsztatach.

Wyświetlanie 1 - 10 z 589 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę