Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Dni Otwarte Funduszy Europejskich: Pokaż swój projekt!

Jeszcze tylko przez tydzień można zgłaszać atrakcje w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2018. Jeśli otrzymałeś wsparcie z Funduszy Europejskich i zrealizowałeś ciekawy projekt, nie zwlekaj, zgłoś się!

Postaw na rozwój zawodowy!

Nie ukończyłeś jeszcze 30 lat, nie uczysz się, nie pracujesz i mieszkasz w Małopolsce? Weź udział w projektach realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, którego Instytucją Pośredniczącą w regionie jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Drogowskazy Kariery

W kwietniu w tarnowskim Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej gościliśmy studentów w ramach wydarzenia "Drogowskazy Kariery".

Mają już znak jakości MSUES!

Informujemy, że do grona firm posiadających znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES) dołączyła kolejna instytucja szkoleniowa.

Rekrutacja osób poniżej 25. roku życia - zwiększamy limit miejsc

Do godziny 11.30 wyczerpał się limit miejsc w rekrutacji dla osób poniżej 25. roku życia do projektu "Kierunek Kariera". Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zwiększamy liczbę miejsc w obecnej rekrutacji.

Rekrutacja osób poniżej 25. roku życia - problemy techniczne

Ruszyła rekrutacja dla osób poniżej 25. roku życia do projektu "Kierunek Kariera". Zainteresowanie jest bardzo duże i w związku z tym mogą występować problemy techniczne związane z przeciążeniem naszych serwerów.

Szkolenia za bony w Małopolsce - spotkaj się z doradcą w Twoim mieście

W kilkudziesięciu miejscowościach Małopolski można spotkać się z doradcą zawodowym i uzyskać szansę na otrzymanie 87% dofinansowania do szkoleń w formie bonów w ramach projektu "Kierunek Kariera", realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Pierwsze wybory edukacyjne

Doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie 11 i 12 kwietnia br. brali udział w XV Miejskich Targach Edukacyjnych w Tarnowie.

Rekrutacja do "Kierunku Kariera" - zdobądź bony szkoleniowe!

Już 16 kwietnia rusza rekrutacja osób poniżej 25. roku życia do projektu "Kierunek Kariera". To szansa na nawet 87% dofinansowania (w formie bonów szkoleniowych) na szkolenie językowe lub komputerowe oraz kurs prawa jazdy.

Doradztwo zawodowe przy książce

Doradcy zawodowi tarnowskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej pełnią cykliczne dyżury doradcze w siedzibie i filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie w ramach porozumienia "Otwieramy drzwi", w trakcie których upowszechniają usługi poradnictwa zawodowego i informacji zawodowej wśród czytelników.

Wyświetlanie 1 - 10 z 704 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę