Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Straciłeś pracę z winy pracodawcy? Skorzystaj z projektów outplacementowych

W Małopolsce realizowane są projekty skierowane do osób, które straciły pracę z przyczyn pracodawcy w ciągu ostatnich 6 miesięcy lub są zagrożone zwolnieniem, a także do odchodzących z rolnictwa. Wartość programu kompleksowego wsparcia dla zwalnianych Małopolan wynosi ponad 15 mln zł.

Zapraszamy na Inżynierskie Targi Pracy Politechniki Krakowskiej!

We wtorek, 23 października 2018 r., odbędą się Inżynierskie Targi Pracy Politechniki Krakowskiej. Już dziś zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Sprawdź, kto otrzymał znak jakości MSUES!

Informujemy, że do grona firm posiadających znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES) dołączyły kolejne instytucje szkoleniowe.

"Zawody z dziedziny promocji zdrowia i urody - edukacja, praca, kariera" - Dzień Otwarty Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie

W ramach trwającego X Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie odbyła się kolejna edycja "Dnia Otwartego" pod hasłem: "Zawody z dziedziny promocji zdrowia i urody - edukacja, praca, kariera".

Kierunek Kariera Zawodowa - bony już w listopadzie

Trwają przygotowania do uruchomienia 7 listopada 2018 r. systemu bonowego projektu "Kierunek Kariera Zawodowa", w którym uczestnicy z pomocą dofinansowania ze środków EFS będą mogli rozwijać swoje kompetencje, uczestnicząc w szerokiej ofercie szkoleń zawodowych.

Nabór wniosków na projekty związane ze wsparciem osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy

Od 18 października 2018 r. będzie można składać wnioski o dofinansowanie projektów mających na celu pomoc osobom młodym pozostającym bez pracy.

Terminy warsztatów z tworzenia portfolio dla uczestników projektu "Kierunek Kariera"

Zapraszamy na warsztaty z tworzenia własnego portfolio osoby do 25. roku życia, które biorą udział w projekcie "Kierunek Kariera".

Pracodawco, współpracuj z nami!

Zachęcamy do współpracy pracodawców z Małopolski, zainteresowanych zorganizowaniem stażu lub zatrudnieniem uczestnika projektu "Małopolskie gwarancje na rzecz aktywności społeczno-zawodowej" w ramach pomocy de minimis na subsydiowanie zatrudnienia.

"Kierunek Kariera": 15 października rusza rekrutacja osób poniżej 25. roku życia do projektu

Wszystkie osoby w wieku poniżej 25 lat, zainteresowane udziałem w projekcie "Kierunek Kariera", już od 15 października (od godz. 10.00) będą miały możliwość zgłoszenia się do projektu. Tym razem przewidzieliśmy 100 miejsc.

Wejdź lub wróć na rynek pracy!

Masz więcej niż 30 lat, nie pracujesz i mieszkasz w Małopolsce? Skorzystaj z projektów realizowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, dzięki którym łatwiej odnajdziesz się na rynku pracy.

Wyświetlanie 1 - 10 z 863 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę