Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Zapraszamy na bezpłatne szkolenia z pierwszej pomocy

Każdy z nas może być świadkiem bądź uczestnikiem wypadku. Czy wiedziałbyś jak udzielić pierwszej pomocy? Co to są parametry życiowe i jak zachować się w sytuacji kryzysowej? Nie czekaj – przyjdź na bezpłatne szkolenie z pierwszej pomocy! 10 maja, piątek 2019 r. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Pl. Na Stawach 1, sala nr 605, VI piętro

W tarnowskim oddziale ZUS o usługach Wojewódzkiego Urzędu Pracy

W tarnowskim oddziale ZUS odbyło się szkolenie dla przedsiębiorców, które było okazją do zaprezentowania usług Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, w tym projektów „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa”.

O wsparciu zawodowym dla Małopolan na spotkaniu Sekretarza Województwa Małopolskiego Wojciecha Piecha z Wicedyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Michałem Kądziołką w siedzibie Zespołu Zamiejscowego WUP w Tarnowie

Jak przezwyciężyć trudności dotyczące życia zawodowego oraz jak kompleksowo pomagać Małopolanom, o tym dyskutowali podczas spotkania Sekretarz Województwa Małopolskiego Wojciech Piech z Wicedyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Michałem Kądziołką.

Małopolska myśli o Powracających - Ruszyła rekrutacja do projektu Nowy Start w Małopolsce

Wróciłeś do kraju? Jesteś bez pracy? Szukasz pomysłu na siebie? – Zgłoś się do nas! Napisz mail, sms lub zadzwoń – nasi Konsultanci i Doradcy czekają na Ciebie! powroty@wup-krakow.pl, tel. 12 619 85 61, 12 619 85 62, 504 121 480

Zmiana godzin otwarcia Punktu Informacyjnego w WUP w Krakowie

18, 19 kwietnia 2019 roku Punkt Informacyjny działający na parterze Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie będzie czynny krócej.

Małopolski Dzień Uczenia się - ogłaszamy temat

Zapraszamy samorządy lokalne, powiatowe urzędy pracy, szkoły, ośrodki kultury, instytucje doradztwa edukacyjno-zawodowego, firmy szkoleniowe oraz wszystkie podmioty działające na rzecz edukacji i rynku pracy z regionu do włączenia się w organizację IX Małopolskiego Dnia Uczenia się.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich: Nabór zgłoszeń trwa

Tylko do 15 kwietnia 2019 roku można zgłaszać atrakcje w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich (DOFE), odbywających się w tym roku pod hasłem: "Polska różnorodna".

"Drogowskazy Kariery" dla studentów

Doradcy zawodowi z tarnowskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, przy współpracy przedstawicieli Niezależnego Zrzeszenia Studentów PWSZ w Tarnowie, opracowali ofertę warsztatów rozwijających kompetencje społeczne.

Porozmawiajmy w gronie doradców zawodowych

28 marca odbyło się pierwsze spotkanie Centrum Metodycznego, działającego w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie. Rozmawiano m.in. o doskonaleniu warsztatu pracy doradcy zawodowego oraz poszerzeniu oferty zajęć dla klientów Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.

Otrzymali znak jakości MSUES!

Kolejne instytucje dołączyły do grona firm posiadających znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES).

Wyświetlanie 1 - 10 z 985 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę