Aktualności - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności polsko-słowackiego transgranicznego rynku pracy

Rozwiń skrzydła kariery na całe życie

Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu WUP w Krakowie aktywnie włączył się w świętowanie Małopolskiego Dnia Uczenia się, w tym roku pod hasłem "Rozwijaj się koncertowo".

Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości

25 maja 2018 r. w siedzibie Instytutu Ekonomicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu odbyły się Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości, podczas których swoje usługi prezentował Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Targi Edukacji i Pracy w Nowym Sączu przed nami

W przyszły piątek w Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu odbędą się Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości, na które zapraszają Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Nowym Sączu.

Rekordowe VII Targi Edukacji, Pracy i Praktyk Zawodowych w Krynicy-Zdroju

W Krynicy Zdroju 13 marca odbyły się VII Targi Edukacji, Pracy i Praktyk Zawodowych, zorganizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery wraz z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Nowym Sączu.

IV posiedzenie Partnerstwa na Transgranicznym Rynku Pracy Polski i Słowacji POPRAD-DUNAJEC

Po raz kolejny członkowie Partnerstwa na Transgranicznym Rynku Pracy Polski i Słowacji POPRAD-DUNAJEC spotkali się na posiedzeniu partnerów. Było to już czwarte spotkanie i miało miejsce w MCK "SOKÓŁ" w Nowym Sączu.

Duże zainteresowanie targami

W piątek, 3 czerwca, w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu, w Instytucie Ekonomicznym odbyły się Targi Edukacji, Pracy i Przedsiębiorczości. W targach wzięło udział 24 pracodawców, a także współpracujące z uczelnią instytucje rynku pracy i instytucje edukacyjne.

III posiedzenie Partnerstwa na Transgranicznym Rynku Pracy Polski i Słowacji

Już po raz trzeci członkowie Partnerstwa na Transgranicznym Rynku Pracy Polski i Słowacji spotkali się na posiedzeniu partnerów. Tym razem miało to miejsce w Urzędzie Pracy, Spraw Socjalnych i Rodziny w Starej Lubowni.

Targi Pracy i Informacji w Bardejovie na Słowacji

24 września odbyły się w Bardejovie na Słowacji Targi Pracy i Informacji. Organizatorem wydarzenia był Urząd Pracy, Spraw Socjalnych i Rodziny w Bardejovie na Słowacji. W wydarzeniu uczestniczyli również przedstawiciele WUP ZZ w Nowym Sączu.

Jak wspierać przedsiębiorców w obszarze przygranicznym?

16 września w Keżmarku na Słowacji, spotkali się przedstawiciele Publicznych Służb Zatrudnienia z subregionu nowosądeckiego oraz Kraju Preszowskiego. Celem spotkania, w którym wzięli udział również przedstawiciele Zespołu Zamiejscowego w Nowym Sączu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, była wymiana informacji związanych z otwieraniem działalności gospodarczej po obu stronach granicy.

Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości

Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Nowym Sączu zorganizowali 7 października 2014 r. w Małopolskim Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości.

Wyświetlanie 1 - 10 z 12 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę