Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

 • Zmiana dni pracy Urzędu

  27 kwietnia 2024 roku Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie będzie czynny w zamian za dzień wolny przypadający 2 maja 2024 roku.

 • Zapraszamy na Festiwal Zawodów 2024

  24 i 25 kwietnia odbędzie się XI Festiwal Zawodów. Na wspólnym stoisku Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, instytucji Województwa Małopolskiego i Urzędu Pracy Powiatu Krakowskiego spotkasz doradców zawodowych i ekspertów od projektów, które realizujemy dla Małopolan. Dzięki okularom VR wcielisz się w rolę profesjonalisty w jednym z zawodów.

 • „Małopolski Pociąg do Kariery - sezon 1” - przeczytaj, zanim się zgłosisz

  13 maja 2024 roku o godzinie 10:00 uruchomimy rekrutację do projektu „Małopolski Pociąg do Kariery – sezon 1”. Projekt będzie realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Współfinansuje go Unia Europejska ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

 • Wsparcie nowych inwestycji w sektorze HoReCa

  Od 6 maja do 5 czerwca Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) prowadzić będzie nabór do projektu „Nowe inwestycje w sektorze HoReCa”. Jego celem jest wsparcie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w sektorach hotelarskim i gastronomicznym (HoReCa), turystycznym lub kulturalnym.

 • Stypendium adaptacyjne - start w zatrudnienie

  Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego zaprasza pracodawców do testowania nowego rozwiązania w ramach projektu pilotażowego pod nazwą „Ekspres Praca” Punkt Aktywizacji i Treningu dla osób młodych.

 • Beneficjencie, ruszyła rejestracja na DOFE 2024!

  Wejdź na stronę obchodów 20-lecia Polski w Unii Europejskiej (20lat.eu) - i zgłoś planowane wydarzenia.

 • Jak dbać o pracowników - Kongres HR w Katowicach

  Wyzwań HR managerów dotyczył VII Kongres HR w Katowicach. W panelu o potrzebie dostosowania komunikacji do różnych pokoleń wzięła udział Anna Pasternak z WUP w Krakowie, kierownik projektu „Pracownicy – najlepsza inwestycja dla firmy”.

 • Spotkanie z doradcą EURES - Praca w Irlandii

  Jeżeli rozważasz pracę lub staż zawodowy w Irlandii, zapraszamy na bezpłatne spotkanie informacyjne z doradcami EURES - Europejskich Służb Zatrudnienia.

 • O komunikacji międzypokoleniowej na Kongresie HR

  „Komunikacja dostosowana do różnych pokoleń” – w panelu eksperckim na ten temat weźmie udział Anna Pasternak z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Debata będzie częścią VII Kongresu HR, który odbędzie się 10 i 11 kwietnia w Katowicach.

 • Wielkanoc 2024

  Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy Państwu życzenia zdrowia, pomyślności i wzajemnej życzliwości. Niech ten wyjątkowy czas upłynie w rodzinnym gronie przy świątecznym stole. Życzymy smacznej święconki i mokrego Śmigusa Dyngusa.

Wyświetlanie 1 - 10 z 1 603 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę