Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

 • Bożena Rążewska nowym Wicedyrektorem WUP

  Bożena Rążewska objęła funkcję Wicedyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

 • Zrównoważony terytorialnie rozwój w praktyce

  Na terenie okręgu 6, w skład którego wchodzą powiaty: limanowski, gorlicki, nowosądecki oraz m. Nowy Sącz zrealizowano ponad 3370 różnego rodzaju projektów na kwotę dofinansowania blisko 1,3 miliarda złotych. To projekty i inwestycje z obszaru zdrowia, edukacji, bezpieczeństwa, transportu, turystyki i kultury finansowane z budżetu województwa oraz funduszy unijnych.

 • Ponad 3300 projektów na ok. 1,2 mld złotych!

  Za nami kolejne z cyklu „4 lata dla Małopolski. Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027” spotkanie informacyjne. Tym razem miastem - gospodarzem był Nowy Targ.

 • O zarządzaniu wiekiem w firmach. Nowy numer „Pracuj w Małopolsce”.

  Jak zapobiegać negatywnym skutkom starzenia się społeczeństwa w obszarze rynku pracy? W jaki sposób Województwo Małopolskie pomaga lokalnym przedsiębiorcom dostosować się do zmian? Odpowiedzi na te pytania znaleźć można w najnowszym numerze kwartalnika „Pracuj w Małopolsce”.

 • Jesteśmy odpowiedzialni za naszą małopolską wspólnotę!

  W Małopolskiej Uczelni Państwowej im rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu odbyło się pierwsze z sześciu spotkań informacyjnych „4 lata dla Małopolski. Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027”.

 • Spotkajmy się i porozmawiajmy o rozwoju Małopolski!

  Zarząd Województwa Małopolskiego zaprasza na konferencje "4 lata dla Małopolski. Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027". Zaplanowane na styczeń i luty wydarzenia odbędą się w: Oświęcimiu, Nowym Targu, Nowym Sączu, Proszowicach, Tarnowie i Krakowie.

 • Rozwój zawodowy dla 50-latków. Szybka ścieżka szkoleń

  Nadal możesz skorzystać z dofinansowania do kursów i szkoleń zawodowych za pośrednictwem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. W ofercie znajdziesz szkolenia niemal z każdej branży.

 • Znamy skład Kapituły Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy

  Publikujemy skład Kapituły, która wyłoni laureatów Małopolskiej Nagrody Rynku Pracy 2023 oraz Plebiscytu „Mikro Firma za rogiem 2023".

 • Zmiana godzin działania Punktów Informacyjnych

  Od stycznia 2023 roku zmieniamy godziny funkcjonowania Punktów Informacyjnych dla obywateli Ukrainy szukających pracy oraz pracodawców oferujących zatrudnienie w Małopolsce. Punkty działają w Krakowie, Oświęcimiu, Nowym Sączu i Tarnowie.

 • Kontynuacja działalności instytucji szkoleniowych w 2023 roku

  Przypominamy, że podmioty zapisane w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych muszą poinformować o kontynuowaniu działalności szkoleniowej w 2023 roku. Obowiązek ten spełnią składając w terminie od 1 do 31 stycznia 2023 r. wniosek o kontynuację działalności.

Wyświetlanie 11 - 20 z 1 507 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę