Aktualności - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności polsko-słowackiego transgranicznego rynku pracy

 • Targi Edukacji i Pracy w Nowym Sączu przed nami

  W przyszły piątek w Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu odbędą się Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości, na które zapraszają Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Nowym Sączu.

 • Rekordowe VII Targi Edukacji, Pracy i Praktyk Zawodowych w Krynicy-Zdroju

  W Krynicy Zdroju 13 marca odbyły się VII Targi Edukacji, Pracy i Praktyk Zawodowych, zorganizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery wraz z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Nowym Sączu.

 • IV posiedzenie Partnerstwa na Transgranicznym Rynku Pracy Polski i Słowacji POPRAD-DUNAJEC

  Po raz kolejny członkowie Partnerstwa na Transgranicznym Rynku Pracy Polski i Słowacji POPRAD-DUNAJEC spotkali się na posiedzeniu partnerów. Było to już czwarte spotkanie i miało miejsce w MCK "SOKÓŁ" w Nowym Sączu.

 • Duże zainteresowanie targami

  W piątek, 3 czerwca, w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nowym Sączu, w Instytucie Ekonomicznym odbyły się Targi Edukacji, Pracy i Przedsiębiorczości. W targach wzięło udział 24 pracodawców, a także współpracujące z uczelnią instytucje rynku pracy i instytucje edukacyjne.

 • III posiedzenie Partnerstwa na Transgranicznym Rynku Pracy Polski i Słowacji

  Już po raz trzeci członkowie Partnerstwa na Transgranicznym Rynku Pracy Polski i Słowacji spotkali się na posiedzeniu partnerów. Tym razem miało to miejsce w Urzędzie Pracy, Spraw Socjalnych i Rodziny w Starej Lubowni.

 • Targi Pracy i Informacji w Bardejovie na Słowacji

  24 września odbyły się w Bardejovie na Słowacji Targi Pracy i Informacji. Organizatorem wydarzenia był Urząd Pracy, Spraw Socjalnych i Rodziny w Bardejovie na Słowacji. W wydarzeniu uczestniczyli również przedstawiciele WUP ZZ w Nowym Sączu.

 • Jak wspierać przedsiębiorców w obszarze przygranicznym?

  16 września w Keżmarku na Słowacji, spotkali się przedstawiciele Publicznych Służb Zatrudnienia z subregionu nowosądeckiego oraz Kraju Preszowskiego. Celem spotkania, w którym wzięli udział również przedstawiciele Zespołu Zamiejscowego w Nowym Sączu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, była wymiana informacji związanych z otwieraniem działalności gospodarczej po obu stronach granicy.

 • Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości

  Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Nowym Sączu zorganizowali 7 października 2014 r. w Małopolskim Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości.

 • Targi Edukacji, Pracy i Przedsiębiorczości

  28 maja 2014 r. w Nowym Sączu odbyły się Targi Edukacji, Pracy i Przedsiębiorczości organizowane przez Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Nowym Sączu.

 • Dzień Mobilności Edukacyjno-Zawodowej w Nowym Sączu

  Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu, Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie przy współpracy z OHP CEiPM w Nowym Sączu w dniu 7 października 2014 r. zorganizował konferencję pt. „Mobilność edukacyjno-zawodowa”. Wydarzenie zorganizowane zostało w ramach europejskich Dni Pracy w Małopolsce.

Wyświetlanie 11 - 20 z 20 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę