Tarnów - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Aktualności Zespołu Zamiejscowego w Tarnowie

Aktualności Zespołu Zamiejscowego w Tarnowie

Zyskaj szansę na odbycie szkolenia lub stażu!

Do końca marca przyjmujemy zgłoszenia chętnych do udziału w II edycji projektu "Małopolskie gwarancje na rzecz aktywności społeczno-zawodowej", realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Szkolenia i staże czekają na Was!

Nadal poszukujemy uczestników do II edycji projektu "Małopolskie gwarancje na rzecz aktywności społeczno-zawodowej", realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Nabór został wydłużony do 1 marca 2019 r.

Doradcy zawodowi na "Babskim Poniedziałku"

Pracownicy tarnowskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej po raz kolejny uczestniczyli w cyklicznym przedsięwzięciu pod nazwą "Babskie Poniedziałki", organizowanym przez Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie.

Doradca zawodowy wśród czytelników tarnowskich bibliotek

Od ponad 5 lat doradcy zawodowi tarnowskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej pełnią cykliczne dyżury doradcze w siedzibie i filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie.

Zyskaj szansę na odbycie szkolenia lub stażu!

Trwa nabór uczestników do II edycji projektu "Małopolskie gwarancje na rzecz aktywności społeczno-zawodowej", realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. W ramach niego przewidziano m.in. szkolenia i staże.

"Kierunek Kariera": Terminy rekrutacji dla osób poniżej 25. roku życia

W 2019 r. zaplanowano 2 rekrutacje specjalne dla osób w wieku 18-24 lata, które chciałyby uzyskać dofinansowanie do szkoleń w ramach projektów "Kierunek Kariera" i "Kierunek Kariera Zawodowa".

"Kierunek Kariera": Spotkaj się z doradcą w Twoim mieście

W kilkudziesięciu miejscowościach Małopolski można umówić się na spotkanie z doradcą zawodowym i uzyskać szansę na dofinansowanie do szkoleń językowych, komputerowych, kursów prawa jazdy czy szkoleń zawodowych.

Przerwa techniczna strony projektu "Kierunek Kariera"

Dzisiaj, 19 grudnia 2018 r., w godzinach od 14.30 do 16.00 mogą występować utrudnienia w działaniu strony kierunek.pociagdokariery.pl.

W Wigilię WUP nieczynny

Przypominamy, że 24 grudnia 2018 r. nie będzie można skorzystać z usług Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Abolicja w zamawianiu bonów

Tylko do końca roku klienci "Kierunku Kariera" mogą skorzystać z abolicji na zamawianie bonów. Dotyczy to osób, które nie zamówiły bonów w ciągu 12 miesięcy od zakończenia Bilansu Kariery.

Wyświetlanie 1 - 10 z 187 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę