Tarnów - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Aktualności Zespołu Zamiejscowego w Tarnowie

Aktualności Zespołu Zamiejscowego w Tarnowie

Z Kołem Gospodyń Wiejskich o usługach Wojewódzkiego Urzędu Pracy

Projekty „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa” były promowane podczas spotkania w siedzibie Koła Gospodyń Wiejskich w Jadownikach, zorganizowanego 6 maja br. przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie.

Doradcy zawodowi na „Babskim Poniedziałku”

Doradcy zawodowi tarnowskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej po raz kolejny uczestniczyli w cyklicznym przedsięwzięciu, pod nazwą „Babskie Poniedziałki”, organizowanym przez Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie.

W tarnowskim oddziale ZUS o usługach Wojewódzkiego Urzędu Pracy

W tarnowskim oddziale ZUS odbyło się szkolenie dla przedsiębiorców, które było okazją do zaprezentowania usług Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, w tym projektów „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa”.

O wsparciu zawodowym dla Małopolan na spotkaniu Sekretarza Województwa Małopolskiego Wojciecha Piecha z Wicedyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Michałem Kądziołką w siedzibie Zespołu Zamiejscowego WUP w Tarnowie

Jak przezwyciężyć trudności dotyczące życia zawodowego oraz jak kompleksowo pomagać Małopolanom, o tym dyskutowali podczas spotkania Sekretarz Województwa Małopolskiego Wojciech Piech z Wicedyrektorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie Michałem Kądziołką.

"Drogowskazy Kariery" dla studentów

Doradcy zawodowi z tarnowskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, przy współpracy przedstawicieli Niezależnego Zrzeszenia Studentów PWSZ w Tarnowie, opracowali ofertę warsztatów rozwijających kompetencje społeczne.

Porozmawiajmy w gronie doradców zawodowych

28 marca odbyło się pierwsze spotkanie Centrum Metodycznego, działającego w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie. Rozmawiano m.in. o doskonaleniu warsztatu pracy doradcy zawodowego oraz poszerzeniu oferty zajęć dla klientów Centrów Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.

Wsparcie szkoleniowe dla osób pracujących

14 marca w Tarnowie odbyło się spotkanie informacyjne o projektach "Kierunek Kariera” i "Kierunek Kariera Zawodowa", zorganizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.

"Kierunek Kariera": Nie zdążyłeś zamówić bonów w terminie? Masz dodatkową szansę jeszcze do końca maja 2019!

Tylko do końca maja 2019 r. klienci "Kierunku Kariera" mogą skorzystać z dodatkowej możliwości zamawianie bonów. Dotyczy to tych osób, którym wygasła ta możliwość, ponieważ nie zamówiły bonów w ciągu 12 miesięcy od zakończenia Bilansu Kariery.

Zyskaj szansę na odbycie szkolenia lub stażu!

Do końca marca przyjmujemy zgłoszenia chętnych do udziału w II edycji projektu "Małopolskie gwarancje na rzecz aktywności społeczno-zawodowej", realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Szkolenia i staże czekają na Was!

Nadal poszukujemy uczestników do II edycji projektu "Małopolskie gwarancje na rzecz aktywności społeczno-zawodowej", realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Nabór został wydłużony do 1 marca 2019 r.

Wyświetlanie 1 - 10 z 195 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę