Tarnów - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Aktualności Zespołu Zamiejscowego w Tarnowie

Aktualności Zespołu Zamiejscowego w Tarnowie

Oferta WUP dla uczestników rajdu rowerowego

Kolejny wakacyjny rajd rowerowy zorganizowany przez 2PM Group odbył się w minioną sobotę w Zakliczynie. Fani kolarstwa górskiego i ich rodziny mieli okazję dowiedzieć się o ofercie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Portfolio dla uczestników projektu „Kierunek Kariera”

"Pomnóż umiejętności i możliwości - stwórz swoje PORTFOLIO" - pod takim hasłem zorganizowano w tarnowskim Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej warsztaty dla osób młodych – uczestników projektu „Kierunek Kariera”.

W Tarnowie ruszyły spotkania dla powracających z zagranicy

W Powiatowym Urzędzie Pracy w Tarnowie odbyły się spotkania informacyjne w ramach partnerstwa, które zostało zawarte w związku z realizacją projektu „Nowy start w Małopolsce”.

Sportowa niedziela z Kierunkiem Kariera w Wojniczu

Ponad dwustu uczestników wzięło udział w tegorocznej edycji maratonu „Dare to Be” dla fanów kolarstwa górskiego. Rajd zorganizowany przez 2PM Group odbył się w Wojniczu i był dobrą okazją do promowania usług WUP wśród uczestników i ich rodzin.

Rozwijaj się zawodowo w powiecie dąbrowskim

Jakie są możliwości rozwoju osobistego i zawodowego w Małopolsce usłyszeli mieszkańcy powiatu dąbrowskiego. Cykl spotkań zorganizowano w ramach porozumień podpisanych między poszczególnymi gminami a Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie.

Seminarium w Radgoszczy

Rynek pracy, doradztwo zawodowe i zdobywanie nowych kompetencji były głównymi tematami seminarium. Spotkanie odbyło się w szklanej sali konferencyjnej przy Żłobku w Radgoszczy, który jest jedną z najnowocześniejszych placówek w kraju.

Portfolio dla uczestników projektu „Kierunek Kariera”

Po raz kolejny uczestnicy projektu „Kierunek Kariera” z grupy wiekowej 18 – 25 uczestniczyli w warsztacie: „Pomnóż umiejętności i możliwości – stwórz swoje portfolio”.

Rozwój zawodowy w gminie Gręboszów

Jakie są możliwości rozwoju osobistego i zawodowego w Małopolsce usłyszeli mieszkańcy gminy Gręboszów. Spotkanie zorganizowano w ramach porozumienia podpisanego między gminą Gręboszów a Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie.

Z Kołem Gospodyń Wiejskich o usługach Wojewódzkiego Urzędu Pracy

Projekty „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa” były promowane podczas spotkania w siedzibie Koła Gospodyń Wiejskich w Jadownikach, zorganizowanego 6 maja br. przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie.

Doradcy zawodowi na „Babskim Poniedziałku”

Doradcy zawodowi tarnowskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej po raz kolejny uczestniczyli w cyklicznym przedsięwzięciu, pod nazwą „Babskie Poniedziałki”, organizowanym przez Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie.

Wyświetlanie 1 - 10 z 203 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę