Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Bądźcie z nami na Targach Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie

Bilans Kariery, poradnictwo zawodowe - to tylko niektóre z usług, o których będą informowali doradcy zawodowi Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie podczas Targów Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej.

Pracodawco, rozwijaj swoją kadrę!

W ramach nowego cyklu spotkań "Ważne Sprawy Małopolskich Przedsiębiorców" Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego zachęca do udziału w konferencji "Kadra wartością firmy". Podczas niej będzie mowa o Małopolskich Standardach Usług Edukacyjno-Szkoleniowych.

Ruszyły programy regionalne w Małopolsce

Branża budowlana, mikro i mali przedsiębiorcy, osoby samozatrudnione oraz instytucje kultury otrzymają pomoc ze strony Województwa w znalezieniu pracowników. Chodzi o 3 programy regionalne: Zbuduj swoją przyszłość, Firma+1 oraz Konserwator, które będą realizowane w naszym regionie do 2020 roku.

Wybierz lepszy start w przyszłość!

Szukasz pracy, stażu, chcesz sprawdzić swoje CV i porozmawiać z pracodawcami czy doradcami zawodowymi? Przyjdź na Targi Pracy Uniwersytetu Pedagogicznego i wybierz lepszy start w przyszłość.

Wsparcie szkoleniowe dla osób pracujących

14 marca w Tarnowie odbyło się spotkanie informacyjne o projektach "Kierunek Kariera” i "Kierunek Kariera Zawodowa", zorganizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.

"Kierunek Kariera": Nie zdążyłeś zamówić bonów w terminie? Masz dodatkową szansę jeszcze do końca maja 2019!

Tylko do końca maja 2019 r. klienci "Kierunku Kariera" mogą skorzystać z dodatkowej możliwości zamawianie bonów. Dotyczy to tych osób, którym wygasła ta możliwość, ponieważ nie zamówiły bonów w ciągu 12 miesięcy od zakończenia Bilansu Kariery.

Debata o mobilności pracy w Europie

Przez 2 dni w Krakowie uczestnicy Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy debatowali na temat zasad delegowania pracowników i swobody świadczenia usług. Wydarzenie zorganizowane zostało 14 i 15 marca przez Stowarzyszenie Inicjatywa Mobilności Pracy.

Mają już MSUES!

Do grona firm posiadających znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES) dołączyły kolejne instytucje szkoleniowe i doradcze.

Wkrótce Festiwal Zawodów!

21 marca 2019 r. rozpocznie się Festiwal Zawodów. W Małopolsce wydarzenie organizowane jest po raz 7. Potrwa 3 dni.

Zyskaj szansę na odbycie szkolenia lub stażu!

Do końca marca przyjmujemy zgłoszenia chętnych do udziału w II edycji projektu "Małopolskie gwarancje na rzecz aktywności społeczno-zawodowej", realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Wyświetlanie 1 - 10 z 44 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę