Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Chcesz zrealizować projekt pomagający osobom młodym na rynku pracy? Przyjdź na spotkanie!

Zachęcamy do udziału w spotkaniu informacyjnym poświęconym ogłoszonemu konkursowi na projekty wspierające osoby młode na rynku pracy.

Jest już "Przewodnik po MSUES 2.0"!

"Przewodnik po MSUES 2.0" to praktyczne wsparcie dla instytucji zainteresowanych ubieganiem się o znak jakości MSUES.

Małopolska: Bezrobocie poniżej 5%

W listopadzie 2018 r. stopa bezrobocia rejestrowanego w Małopolsce wyniosła 4,7%. Województwo małopolskie pod jego względem znajduje się na 3. pozycji w kraju.

Nabór wniosków na projekty wspierające osoby młode na rynku pracy

Wkrótce rozpocznie się nabór wniosków na projekty dotyczące aktywizacji zawodowo-edukacyjnej osób młodych biernych zawodowo, imigrantów i reemigrantów.

Mają już MSUES!

Do grona firm posiadających znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES) dołączyły kolejne instytucje szkoleniowe i doradcze.

Przerwa techniczna strony projektu "Kierunek Kariera"

Dzisiaj, 19 grudnia 2018 r., w godzinach od 14.30 do 16.00 mogą występować utrudnienia w działaniu strony kierunek.pociagdokariery.pl.

W Wigilię WUP nieczynny

Przypominamy, że 24 grudnia 2018 r. nie będzie można skorzystać z usług Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Duński doradca z wizytą w WUP

17 grudnia krakowskie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej odwiedził Jan Vleugel z duńskiego Odense - konsultant do spraw rekrutacji oraz doradca EURES, będący w stałym kontakcie z krakowskimi pracodawcami.

Dyskutowali o pracy w projekcie "Małopolskie gwarancje na rzecz aktywności społeczno-zawodowej"

14 grudnia 2018 r. w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie odbyło się spotkanie z wolontariuszami-tutorami współpracującymi z urzędem w ramach programów regionalnych oraz projektu "Małopolskie gwarancje na rzecz aktywności społeczno-zawodowej".

Jest dobrze, a może być jeszcze lepiej!

W roku 2018 blisko 7000 osób skorzystało z usług poradnictwa zawodowego w naszych Centrach Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, Nowym Sączu oraz Tarnowie, jak również w trakcie dyżurów mobilnych w całej Małopolsce.

Wyświetlanie 1 - 10 z 292 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę