Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Małopolski Festiwal Innowacji 2014

W dniach 26-31 maja odbędzie się kolejna edycja Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Konferencje, warsztaty, targi, szkolenia, wystawy, pokazy, dni otwarte - to tylko niektóre z propozycji zaplanowanych w całej Małopolsce.

Konferencja o pracy z duszą

14 czerwca 2014 r. w Krakowie odbędzie się współorganizowana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Konferencja „LABOR OMNIA VINCIT”. Zarejestruj się już dzisiaj!

Poszukiwany/poszukiwana – wybrane wyniki badania zapotrzebowania na pracowników

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi wynikami kolejnej edycji „Badania zapotrzebowania na pracowników wśród małopolskich pracodawców”.

Czy opłaca się założyć firmę z dotacją? Wybrane wyniki badania

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi wynikami „Badania efektywności dotacji na założenie działalności gospodarczej finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego”.

Małopolski Dzień Uczenia się 2014

Zachęcamy instytucje do włączenia się w organizację IV Małopolskiego Dnia Uczenia się. W tym roku motywem przewodnim wydarzenia, odbywającego się od 6 do 8 czerwca, będą „Wiedza, umiejętności, kompetencje społeczne”.

Zobacz, jak zmieniła się Małopolska

Od 30 kwietnia do 11 maja br. w całej Małopolsce będziemy obchodzić 10-tą rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej.

Poznaj swoje kompetencje i predyspozycje zawodowe!

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na spotkanie pn. "Kompetencje i predyspozycje zawodowe".

Sytuacja na małopolskim rynku pracy stabilizuje się

Od połowy 2013 roku w Małopolsce zauważalna jest poprawa sytuacji gospodarczej.

O Polskiej Ramie Kwalifikacji w Tarnowie

Przedstawicieli powiatowych urzędów pracy, szkół i placówek oświatowych, uczelni, instytucji edukacyjnych, specjalistów ds. szkoleń i rynku pracy zapraszamy na konferencję poświęconą Polskiej Ramie Kwalifikacji. Odbędzie się ona 7 maja w Tarnowie.

Dzień Informacji Zawodowej - "Informacja drogowskazem na rynku pracy”

Informacja drogowskazem na rynku pracy to kolejna wspólna inicjatywa realizowana w ramach partnerstwa przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie - Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie i Miejską Bibliotekę Publiczną im. J. Słowackiego w Tarnowie, skierowana do czytelników biblioteki. Jej celem jest upowszechnianie informacji i poradnictwa zawodowego wśród mieszkańców Tarnowa.

Wyświetlanie 941 - 950 z 999 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę