Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Luty w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty jaką przygotowało Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie w lutym 2014 roku.

Rekrutacja osób do projektu „KONSERWATOR – program aktywizacji zawodowej osób pozostających bez zatrudnienia”.

3 lutego 2014 r. rozpoczyna się rekrutacja osób na miejsca zatrudnienia subsydiowanego i staży zawodowych na rok 2014 w projekcie „KONSERWATOR

Przedstawiciele OECD w WUP Kraków

Przedstawiciele OECD odwiedzili Kraków. Wojewódzki Urząd Pracy zaprezentował efekty działań skierowanych do osób 50+.

Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

Tegoroczna Małopolska Konferencja Publicznych Służb Zatrudnienia odbyła się pod hasłem „Projekty innowacyjne dla rynku pracy”

Obserwatorium współzarządzającym Internetowym Obserwatorem Statystyk Społecznych

Małopolskie Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji przejęło opiekę nad wskaźnikami związanymi z rynkiem pracy oraz edukacją, prezentowanymi w serwisie „Internetowy Obserwator Statystyk Społecznych”.

Szukasz pracy? Dowiedz się jak to robić najlepiej!

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, zaprasza na zajęcia dla osób zainteresowanych uzyskaniem lub poszerzeniem wiedzy i umiejętności z zakresu metod poszukiwania pracy pn. "Metody poszukiwania zatrudnienia".

Poszukiwane zawody w województwie małopolskim

Kierowcy samochodów ciężarowych, diagności samochodowi, szefowie kuchni, samodzielni księgowi, pracownicy ds. finansowo-księgowych znający języki obce - w tych profesjach najłatwiej będzie znaleźć pracę Małopolanom w 2014 roku.

ZUS deklaruje współpracę w "Expressie..."

W czwartek 16 stycznia br. w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie odbyło się VI posiedzenie Rady Programowej projektu „Express do zatrudnienia - innowacyjny model aktywizacji osób bezrobotnych”.

Radzenie sobie ze stresem - zapraszamy na zajęcia w Tarnowie

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie zaprasza na warsztat pn. "Radzenie sobie ze stresem".

Agencje zatrudnienia i instytucje szkoleniowe

Agencje zatrudnienia i instytucje szkoleniowe mają obowiązek do 31 stycznia 2014 r. przekazać do Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie informacje o działalności agencji za rok ubiegły i złożyć deklarację o kontynuowaniu działalności w przypadku instytucji szkoleniowych.

Wyświetlanie 941 - 950 z 956 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę