Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Konkurs na projekty dla osób bez pracy

Zarząd WM, za pośrednictwem WUP w Krakowie, ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie projektów dotyczących aktywizacji osób bez pracy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WM.

Kompetentny, wykwalifikowany i pracujący mieszkaniec Małopolski

16 października odbyła się w Krakowie konferencja pt. "Kompetentny, wykwalifikowany i pracujący mieszkaniec Małopolski". Wydarzenie, wpisujące się w obchody 25-lecia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, było podsumowaniem dwóch projektów realizowanych przez Urząd na przestrzeni ostatnich lat: „Małopolskie Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji” oraz „Budowa krajowego sytemu kwalifikacji –...

Wizyta delegacji norweskiej Izby Handlowej

W dniu 16 października 2015 Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie gościł 26 pracodawców z regionu Lillehammer zrzeszonych w Midt-Gudbrandsdal Izbie Handlowej https://www.nord-fron.kommune.no/.

Dojrzali, potrzebni, kompetentni

W piątek 9 października br. odbyła się gala podsumowująca realizację projektu „50+ dojrzali, potrzebni, kompetentni”.

Finał projektu Express do zatrudnienia i jubileusz WUP Kraków

W dniach 23 – 24 września 2015 r. odbyła się konferencja „Rynek pracy – potencjał, perspektywy, przyszłość”. W Małopolsce zakończyło się testowanie modelu zlecania agencjom zatrudnienia usługi poszukiwania pracy dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w powiatowych urzędach pracy.

BMW Bony Mobilność Wolontariat

Pod takim tytułem 16 września 2015 r. odbyła się konferencja podsumowująca dwa projekty Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Wydarzenie było okazją do zaprezentowania efektów inicjatyw: PFK - Podmiotowe Finansowanie Kształcenia i projektu 50+ dojrzali, potrzebni, kompetentni.

Festiwal Funduszy Europejskich w Krakowie

Maryla Rodowicz i jej największe przeboje, profesjonalna scena, kilkudziesięciu wystawców, konkursy z nagrodami, dziesiątki pokazów i warsztatów – te i inne atrakcje pojawią się już wkrótce na Festiwalu Funduszy Europejskich w Krakowie. 13 września Centrum Rozwoju Com-Com Zone w Krakowie w Nowej Hucie (przy ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6) zamieni się w kolorowe miasteczko...

25 lat na rzecz małopolskiego rynku pracy

W tym roku mija 25 rocznica istnienia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Okres ten wypełniły zmiany gospodarcze i społeczne. Zmieniła się też Małopolska. Nie byłoby to możliwe bez pracy służb zatrudnienia, których częścią jest WUP Kraków. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie powstał na mocy zmian wprowadzonych pod koniec lat 80-tych. Na bazie terenowych organów administracji państwowej ds. zatrudnienia utworzono wojewódzkie i rejonowe biura pracy. Charakterystyczne dla WUP Kraków w tamtym okresie było to, że...

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza osoby w wieku 40+ do przyłączenia się do wolontariuszy-tutorów w Programie Regionalnym „Gwarancja 50+”

Program Regionalny „Gwarancja 50+" realizowany jest w partne r stwie z jedenastoma powiatowymi urzędami pracy z Małopolski i ma na celu podniesienie aktywnoś ci zaw odowej i społecznej osób po 50. roku życia pozostających bez pracy, pochodzących z Małopolski. Wolontariusze w tym programie pomagają uczestnikom programu (osobom bezrobotnym w wieku 50+)...

Poznaj beneficjentów funduszy! Zapraszamy do Dobczyc

Zespół HEY z Katarzyną Nosowską będzie gwiazdą Festiwalu Funduszy Europejskich „Małopolska myśli o Tobie" w Dobczycach. 30 sierpnia na scenie pod zaporą zagrają też Paulina Bisztyga, Big Band Dobczyce i Hatbreakers. Koncerty to tylko część atrakcji, które wraz z Festiwalem zawitają do Dobczyc.

Wyświetlanie 761 - 770 z 981 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę