Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Zrób Bilans Kariery w Szczurowej

Podczas "Krakowskiego Wianku" w Szczurowej, 21 i 22 maja, odwiedzający stoisko WUP w Krakowie będą mogli przeanalizować ścieżkę swojej kariery i ustalić kierunek dalszego rozwoju.

Obradowała Wojewódzka Rada Rynku Pracy

W środę, 18 maja, w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie odbyło się XIII posiedzenie Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy.

Zostań 300 klientem Bilansu Kariery

Już prawie 300 osób skorzystało w Centrach Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie, Nowym Sączu i Tarnowie z usługi Bilansu Kariery.

Sprawdź swoje kompetencje podczas sesji Assessment Centre

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w sesji poświęconej metodzie Assessment Centre.

Doradcy zawodowi na Targach Pracy PWSZ w Tarnowie

W czwartek, 12 maja, w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Tarnowie odbyły się Targi Pracy. Zorganizowano je po raz 2.

Konsultowano RPDZ 2016 w Krakowie

We wtorek, 10 maja, w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie odbyły się ostatnie konsultacje z przedsiębiorcami dotyczące Regionalnego Planu Działań na Rzecz Zatrudnienia na rok 2016.

Zrób Bilans Kariery w Nowym Targu

Od wtorku, 10 maja, w Nowym Targu będzie można skorzystać z usług poradnictwa zawodowego w ramach Festiwalu Funduszy Europejskich.

Ponad 5 mld zł na rynek pracy z UE

9 maja obchodzony jest Dzień Europy. Jak zmienił się rynek pracy w Małopolsce od momentu przystąpienia Polski do Unii Europejskiej? Ile osób bezrobotnych skorzystało ze środków unijnych?

Targi Pracy w Krakowie: Spotkaj się z naszymi doradcami

W czwartek, 12 maja 2016 r., doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie wezmą udział w Targach Pracy "Majówka z pracą".

Bilans Kariery na Giełdzie Agroturystycznej

Podczas XIX Małopolskiej Giełdy Agroturystycznej w Krakowie można było spotkać się z doradcami zawodowymi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Wyświetlanie 761 - 770 z 1 033 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę