Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Setny Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych

Setny Znak Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych otrzymała Tarnowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Wszechnica Edukacyjna

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości: Biznes w praktyce i Chłopska Szkoła Biznesu

Serdecznie zapraszamy na spotkania na których zaprezentowany zostanie film pt. „Biznes w praktyce”.

Bądź przedsiębiorczy

W dniach 17-23 listopada odbędzie się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Zobacz, co proponują małopolskie instytucje

Na rzecz młodych

13 listopada w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie odbędzie się spotkanie inicjujące Partnerstwo na rzecz młodych.

Szukasz pracy? Poznaj metody poszukiwania zatrudnienia

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na zajęcia dla osób zainteresowanych uzyskaniem lub poszerzeniem wiedzy i umiejętności z zakresu metod poszukiwania pracy pn. "Metody poszukiwania zatrudnienia"   Serdecznie zapraszamy na najbliższe warsztaty, w których dowiesz się jak efektywnie poszukiwać...

Ogólnopolski Tydzień Kariery 2014 za nami

W dniach 20-26 października w całej Małopolsce odbyło się ponad 200 wydarzeń, które dały możliwość znalezienia odpowiedzi na pytanie: Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy?

Seminarium na temat systemu kwalifikacji w Nowym Sączu

Doradców szkolnych i zawodowych, nauczycieli, pracowników biur karier i działów HR, a także przedstawicieli urzędów pracy zapraszamy na seminarium, organizowane przez Instytut Badań Edukacyjnych w Nowym Sączu 13 i 14 listopada.

„Bony” i „Express” „W kręgu innowacji”

Dwa innowacyjne projekty realizowane przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, zostały zaprezentowane na targach wystawienniczych pn. „W kręgu innowacji” zorganizowanych przez Krajową Instytucję Wspomagającą – Centrum Projektów Europejskich. Targi odbyły się 16 października 2014 w Centrum Konferencyjnym Stadionu Narodowego w Warszawie. Projekty WUP Kraków eksponowane były wśród 60 innych projektów...

50+ nadal potrzebni i kompetentni!

W sobotę 24 października br. odbyła się uroczysta Gala podsumowująca pierwszą edycję projektu „50+ dojrzali, potrzebni, kompetentni”.

„Z rynkiem pracy za pan brat od najmłodszych lat…„

To tytuł warsztatów zorganizowanych dla najmłodszych w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie w trakcie Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery.

Wyświetlanie 761 - 770 z 885 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę