Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Spotkanie dla doradców zawodowych w subregionie tarnowskim

16 czerwca w Zespole Zamiejscowym w Tarnowie WUP w Krakowie odbyło się już kolejne spotkanie dla doradców zawodowych. Wśród uczestników znaleźli się zarówno przedstawiciele Powiatowych Urzędów Pracy jak i instytucji edukacyjnych działających w subregionie tarnowskim.

O jakości w insytucjach szkoleniowych

30 maja 2014 odbyło się zorganizowane przez Centrum Zapewniania Jakości Kształcenia w Małopolsce seminarium dla firm szkoleniowych posiadających i ubiegających się o znak jakości MSUES pn. „Wyjątkowość czyli o jakości kształcenia w instytucjach szkoleniowych”.

Razem na rzecz małopolskiego rynku pracy

10 czerwca marszałek Marek Sowa powołał 16 członków nowej Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy.

Zapraszamy na spotkanie z Ministrem Pracy i Polityki Społecznej

O najnowszych propozycjach Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, skierowanych do osób wchodzących na rynek pracy, będzie można porozmawiać z ministrem Władysławem Kosiniakiem – Kamyszem w najbliższą sobotę 14 czerwca podczas konferencji Labor omnia vincit. Na spotkanie zapraszamy studentów, uczniów szkół średnich oraz wszystkich, którzy chcą znaleźć dla siebie miejsce na rynku pracy.

Czy pracownik to najlepsza inwestycja dla MSP? Zapraszamy do udziału w Forum MSP

O przewadze konkurencyjnej firm, w szczególności tych z sektora MSP, decyduje w coraz większym stopniu poziom wiedzy i kompetencji zatrudnionych pracowników. Jak pokazują badania poziom zarządzania zasobami ludzkimi w MSP pozostawia jeszcze ciągle wiele do życzenia. Choć w tym zakresie coraz więcej zaczyna się zmieniać.

Małopolski Dzień Uczenia się za nami

W dniach 6-8 czerwca cała Małopolsce świętowała. Odbyło się około 90 imprez promujących uczenie się!

Społeczny wymiar pracy

LABOR OMNIA VINCIT - pod takim tytułem 14 czerwca odbędzie się w Krakowie konferencja poświęcona problematyce pracy, która skupiać się będzie głównie na jej pozaekonomicznych wymiarach: duchowym, psychologicznym oraz społecznym. W programie m.in. spotkanie młodzieży z Ministrem Pracy i Polityki Społecznej. Nie przegap okazji i zarejestruj się na wydarzenie już dziś!

Dotacja dla firmy - raport z badania

WUP w Krakowie zaprasza do zapoznania się z opracowaniem pt. "Przedsiębiorcy z dotacją. Efektywność dotacji na założenie działalności gospodarczej finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego".

Pracownicy instytucji partnerskich poznają tajniki komunikacji interpersonalnej

4 czerwca w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie przeprowadzono warsztat „Komunikacja drogą do sukcesu w pracy i nie tylko”.

Zapraszamy na konferencję „Wiedza, umiejętności, kompetencje społeczne”

Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie przy współpracy z Wyższą Szkołą Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu organizują 06 czerwca 2014 roku w ramach Małopolskiego Dnia Uczenia się konferencję pt. „Wiedza, umiejętności, kompetencje społeczne”.

Wyświetlanie 761 - 770 z 837 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę