Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Małopolska otwarta na wiedze 2015

13 maja 2015 r. w Krakowie spotkali się przedstawiciele urzędów pracy, firm szkoleniowych i przedsiębiorstw z całego województwa by rozmawiać o zmianach wprowa dzanych w obszarze uczenia się osób dorosłych. Gościom zgromadzonym na konferencji „Małopolska otwarta na wiedzę" w Muzeum Armii Krajowej w Krakowie zaprezentowane zostały najnowsze wyniki dotyczące...

Małopolska Nagroda Gospodarcza 2015

Marszałek Województwa Małopolskiego Marek Sowa serdecznie zaprasza przedsiębiorców, instytucje oraz organizacje gospodarcze do zgłaszania kandydatur do Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2015.   Celem Nagrody jest promowanie najlepszych przedsiębiorców Województwa Małopolskiego oraz inspirowanie ich rozwoju, promowanie postaw proinwestycyjnych i konkretnych dokonań...

Weź udział w organizacji Małopolskiego Dnia Uczenia się 2015!

Zapraszamy szkoły, ośrodki kultury, instytucje doradztwa edukacyjno–zawodowego, firmy szkoleniowe, samorządy lokalne oraz wszystkie podmioty działające na rzecz edukacji i rynku pracy do włączenia się w organizację V Małopolskiego Dnia Uczenia się, który odbędzie się 7 i 8 czerwca pod hasłem "Kompetencje na start". Wszyscy wiemy, że:     ciągłe zdobywanie...

VIII Konferencja Małopolska otwarta na wiedzę

Już 13 maja zapraszamy na kolejną odsłonę Konferencji Małopolska otwarta na wiedzę. W tym roku pod hasłem "Od wyzwań do rozwiązań" będziemy mówić o zadaniach stojących przed regionem chcącym budować przewagę konkurencyjną w oparciu o potencjał swoich mieszkańców. Początek wydarzenia – godz. 10.00, Muzeum Armii Krajowej w Krakowie.

Zarząd WM przyjął plan działania na rzecz zatrudnienia 2015

Do Regionalnego Planu Działań na rzecz Zatrudnienia zostały wpisane 63 zadania zgłoszone przez małopolskie instytucje. Na ich realizację Województwo Małopolskie planuje przeznaczyć w roku 2015 prawie 491 mln zł.

Skorzystaj z Programu Gwarancje dla Młodzieży

Pod adresem gdm.praca.gov.pl można znaleźć szereg informacji nt. oferty dla młodych i inicjatyw realizowanych i finansowanych z różnych programów.

Krakowskie Forum Ekspertów rynku pracy edukacji i szkoleń

Wypracowanie rekomendacji dla Komisji Europejskiej dotyczących dalszego wdrażania Strategii Europa 2020 w obszarze uczenia się dorosłych w Polsce – taki cel przyświecał obradom Forum Ekspertów rynku pracy, edukacji i szkoleń, które odbyły się w Krakowie 13 kwietnia.

Pracujący Małopolanie

WUP w Krakowie zaprasza do zapoznania się z najnowszą publikacją przygotowaną w ramach projektu "Małopolskie Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji".

Ruszył portal doradztwa edukacyjno – zawodowego

Krajowy Ośrodek Wspierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej uruchomił portal dedykowany osobom, które poszukują informacji o edukacji i rynku pracy.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich - wydłużenie terminu zgłoszeń

W dniach 7- 10 maja 2015 r. odbędą się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Beneficjenci! Pochwalcie się swoimi projektami.

Wyświetlanie 761 - 770 z 943 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę