Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Dyżurujemy w Chrzanowie, Tarnowie, Nowym Targu i Nowym Sączu

W najbliższy poniedziałek, 18 kwietnia, doradcy zawodowi Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie będą dyżurować w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich w Małopolsce.

Kolejny „Babski poniedziałek” w Tarnowie z Bilansem Kariery

Ponownie doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie uczestniczyli w „Babskim poniedziałku".

Doradcy zawodowi i „Kierunek Kariera” na Miejskich Targach Edukacyjnych w Tarnowie

Doradcy zawodowi z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie 7 i 8 kwietnia br. wzięli udział w XIII Miejskich Targach Edukacyjnych w Tarnowie.

Zainspiruj się zawodowo!

Serdecznie zapraszamy do polubienia i śledzenia profilu Pociągu do Kariery, poświęconego karierze, szkoleniom i rynkowi pracy.

Dobre praktyki z południa

We współpracy z hiszpańskim partnerem – organizacją Acction Laboral, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie (WUP) realizował projekt „Mobilność edukacyjna kadry Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie".

O Barometrze zawodów i RPDZ na Wojewódzkiej Radzie Dialogu Społecznego

We wtorek, 5 kwietnia 2016 r., w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim w Krakowie odbyło się posiedzenie Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego.

Zgłoś swój projekt w ramach DOFE

W maju 2016 r. odbędą się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Podczas nich wybrani beneficjenci Funduszy Europejskich „otworzą swoje projekty” dla odwiedzających.

Zapraszamy na Forum Rynku Pracy w Gorlicach

W piątek, 15 kwietnia 2016 r., w Sali Konferencyjnej Domu Polsko-Słowackiego im. Dušana Jurkoviča w Gorlicach odbędzie się Forum Rynku Pracy dla miasta Gorlice i powiatu gorlickiego.

Wkrótce Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Zbliżają się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Podczas nich wybrani beneficjenci Funduszy Europejskich „otworzą swoje projekty” dla odwiedzających.

Europejskie Dni Pracodawcy 2016

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza do udziału w wydarzeniach organizowanych w ramach tegorocznych Europejskich Dni Pracodawcy.

Wyświetlanie 751 - 760 z 999 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę