Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Rusza rekrutacja osób do projektu „KONSERWATOR”.

3 lutego 2014 r. rozpoczyna się rekrutacja osób na miejsca zatrudnienia subsydiowanego i staży zawodowych na rok 2014 w projekcie „KONSERWATOR”.

Kolejne stoiska ekspozycyjne "Szukam pracy" - tym razem w Zakładzie Karnym w Tarnowie

Dostęp do rzetelnych i aktualnych informacji o rynku pracy to jeden z priorytetów trwającej już niemal trzy lata współpracy między Wojewódzkim Urzędem Pracy w Krakowie, a Okręgowym Inspektoratem Służby Więziennej w Krakowie.

Wyniki konkursu dla organizatorów form wsparcia w projekcie „Konserwator” – edycja 2014

Oceniono wnioski złożone przez instytucje kultury w IV edycji konkursu projektu „KONSERWATOR – program aktywizacji zawodowej osób pozostających bez zatrudnienia” na wyłonienie organizatora form wsparcia.

Myślisz o własnym biznesie? Przyjdź na warsztaty "Własna firma - zanim zrealizujesz pomysł"

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na warsztaty pn. "Własna firma - zanim zrealizujesz pomysł"

Przedsiębiorczy na start!

Tarnowskie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie po raz kolejny włączyło się w inicjatywę wspierającą i promującą przedsiębiorczość – eBiznes Camp.

Luty w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty jaką przygotowało Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie w lutym 2014 roku.

Rekrutacja osób do projektu „KONSERWATOR – program aktywizacji zawodowej osób pozostających bez zatrudnienia”.

3 lutego 2014 r. rozpoczyna się rekrutacja osób na miejsca zatrudnienia subsydiowanego i staży zawodowych na rok 2014 w projekcie „KONSERWATOR

Przedstawiciele OECD w WUP Kraków

Przedstawiciele OECD odwiedzili Kraków. Wojewódzki Urząd Pracy zaprezentował efekty działań skierowanych do osób 50+.

Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

Tegoroczna Małopolska Konferencja Publicznych Służb Zatrudnienia odbyła się pod hasłem „Projekty innowacyjne dla rynku pracy”

Obserwatorium współzarządzającym Internetowym Obserwatorem Statystyk Społecznych

Małopolskie Obserwatorium Rynku Pracy i Edukacji przejęło opiekę nad wskaźnikami związanymi z rynkiem pracy oraz edukacją, prezentowanymi w serwisie „Internetowy Obserwator Statystyk Społecznych”.

Wyświetlanie 1 031 - 1 040 z 1 051 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę