Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Debata o mobilności pracy w Europie

Przez 2 dni w Krakowie uczestnicy Europejskiego Kongresu Mobilności Pracy debatowali na temat zasad delegowania pracowników i swobody świadczenia usług. Wydarzenie zorganizowane zostało 14 i 15 marca przez Stowarzyszenie Inicjatywa Mobilności Pracy.

Mają już MSUES!

Do grona firm posiadających znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych (MSUES) dołączyły kolejne instytucje szkoleniowe i doradcze.

Wkrótce Festiwal Zawodów!

21 marca 2019 r. rozpocznie się Festiwal Zawodów. W Małopolsce wydarzenie organizowane jest po raz 7. Potrwa 3 dni.

Zyskaj szansę na odbycie szkolenia lub stażu!

Do końca marca przyjmujemy zgłoszenia chętnych do udziału w II edycji projektu "Małopolskie gwarancje na rzecz aktywności społeczno-zawodowej", realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Kolejne firmy ze znakiem jakości MSUES!

Znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych otrzymały następne instytucje szkoleniowe i doradcze.

Rodzicu, wróć do pracy!

Jesteś rodzicem? Pragniesz określić ważne dla Ciebie cele w obszarze zawodowym i osobistym oraz opracować plan ich osiągnięcia? Zapraszamy do udziału w warsztacie "Rodzic wraca do pracy".

Małopolanie, badajcie się!

Mieszkańcy Małopolski, którzy ukończyli 50. rok życia, mogą brać udział w programach profilaktycznych dotyczących nowotworów jelita grubego i raka piersi.

Chcesz założyć własną firmę albo wrócić na rynek pracy? To coś dla Ciebie!

Masz powyżej 30 lat, nie pracujesz i pragniesz otworzyć własny biznes? A może jesteś rodzicem, opiekujesz się dzieckiem i chciałbyś podjąć pracę? Skorzystaj z projektów realizowanych w ramach RPO WM na lata 2014-2020.

Nabór wniosków na projekty poświęcone wsparciu na rzecz łączenia życia zawodowego z prywatnym

Od 18 marca 2019 roku będą przyjmowane wnioski na projekty związane ze wsparciem na rzecz łączenia życia zawodowego z prywatnym zgodnie z Działaniem 8.5 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego.

Będziemy na Targach Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

Chcesz podbić rynek pracy, zdobyć doświadczenie zawodowe lub planujesz rozwój kariery zawodowej? Odwiedź stoisko Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie podczas XVI Targów Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Wyświetlanie 1 - 10 z 956 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę