Aktualności urzędu - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności

Pierwszy Pilźnieński Festiwal Zawodów

W ramach współpracy z Izbą Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Tarnowie , doradcy zawodowi z tarnowskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej 11 maja wzięli udział w „I Pilźnieńskim Festiwalu Zawodów”.

Pomoc tarnowskim przedsiębiorcom w rozwoju zawodowym

Szkolenie dla przedsiębiorców w tarnowskim oddziale ZUS było okazją do zaprezentowania usług Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, w tym oferty Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.

Kierunek Kariera Zawodowa odpowiedzią na zmieniający się rynek pracy.

Marszałek Witold Kozłowski zainicjował współpracę na rzecz rozwoju zawodowego mieszkańców Małopolski. Deklarację o współpracy podpisali Jan Gąsienica-Walczak, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie i Lesław Wieczorek, starosta dąbrowski. To pierwsza tego typu deklaracja.

Fundusze Europejskie ratują życie

10 maja w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie odbyły się szkolenia z pierwszej pomocy z okazji VI Dni Otwartych Funduszy Europejskich. W szkoleniach uczestniczyła młodzież gimnazjalna oraz dorośli z Małopolski. Szkolenia poprowadził ratownik medyczny Grzegorz Wojtiuk z firmy MEDIC-HELP.

WUP w Krakowie pracuje w sobotę 11 maja

W sobotę, 11 maja Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie pracuje, jak w dzień powszedni, w godzinach od 8.00 do 16.00.

WUP w Krakowie spełnia MSUES

Usługi doradztwa zawodowego, dostępne w Centrach Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, spełniają standardy MSUES. Potwierdził to niezależny audyt firmy SMCG sp. z o.o., któremu poddaliśmy się niedawno, aby sprawdzić jakość swojej oferty kierowanej do mieszkańców Małopolski.

Z Kołem Gospodyń Wiejskich o usługach Wojewódzkiego Urzędu Pracy

Projekty „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa” były promowane podczas spotkania w siedzibie Koła Gospodyń Wiejskich w Jadownikach, zorganizowanego 6 maja br. przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie.

Ponad 5 mld zł na rynek pracy z Unii Europejskiej

Ponad 5 mld zł – tyle pieniędzy udało się pozyskać Małopolsce na realizację programów finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego od 2004 r., czyli od momentu przystąpienia do struktur Unii Europejskiej. Jest więc co świętować w czwartek 9 maja, kiedy Europa obchodzi swoje święto.

Doradcy zawodowi na „Babskim Poniedziałku”

Doradcy zawodowi tarnowskiego Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej po raz kolejny uczestniczyli w cyklicznym przedsięwzięciu, pod nazwą „Babskie Poniedziałki”, organizowanym przez Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie.

„Myśl jak pracodawca - poznaj kompetencje cenione na rynku pracy” spotkanie koordynacyjne doradców zawodowych w subregionie sądeckim

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Nowym Sączu 26.04.2019 zorganizowali spotkanie koordynacyjne doradców zawodowych, szkolnych i nauczycieli przedsiębiorczości, połączone z wizytą studyjną w PWSZ pod nazwą „Myśl jak pracodawca – poznaj kompetencje cenione na rynku pracy”.

Wyświetlanie 1 - 10 z 999 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę