Polsko-słowacki transgraniczny rynek pracy - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Polsko-słowacki transgraniczny rynek pracy

Rozwiń skrzydła kariery na całe życie

Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu WUP w Krakowie aktywnie włączył się w świętowanie Małopolskiego Dnia Uczenia się, w tym roku pod hasłem "Rozwijaj się koncertowo".

Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości

25 maja 2018 r. w siedzibie Instytutu Ekonomicznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu odbyły się Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości, podczas których swoje usługi prezentował Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Targi Edukacji i Pracy w Nowym Sączu przed nami

W przyszły piątek w Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu odbędą się Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości, na które zapraszają Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Nowym Sączu.

Rekordowe VII Targi Edukacji, Pracy i Praktyk Zawodowych w Krynicy-Zdroju

W Krynicy Zdroju 13 marca odbyły się VII Targi Edukacji, Pracy i Praktyk Zawodowych, zorganizowane przez Młodzieżowe Centrum Kariery wraz z Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Nowym Sączu.

IV posiedzenie Partnerstwa na Transgranicznym Rynku Pracy Polski i Słowacji POPRAD-DUNAJEC

Po raz kolejny członkowie Partnerstwa na Transgranicznym Rynku Pracy Polski i Słowacji POPRAD-DUNAJEC spotkali się na posiedzeniu partnerów. Było to już czwarte spotkanie i miało miejsce w MCK "SOKÓŁ" w Nowym Sączu.

Czytaj więcej w temacie: Aktualności

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę