Nowy Sącz - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności Zespołu Zamiejscowego w Nowym Sączu

„Myśl jak pracodawca - poznaj kompetencje cenione na rynku pracy” spotkanie koordynacyjne doradców zawodowych w subregionie sądeckim

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Nowym Sączu 26.04.2019 zorganizowali spotkanie koordynacyjne doradców zawodowych, szkolnych i nauczycieli przedsiębiorczości, połączone z wizytą studyjną w PWSZ pod nazwą „Myśl jak pracodawca – poznaj kompetencje cenione na rynku pracy”.

W Nowym Sączu dyskutowano o współpracy na polsko-słowackim rynku pracy

Mając świadomość zmian jakie następują na rynku pracy Partnerzy Partnerstwa Na Transgranicznym Rynku Pracy Polski i Słowacji „POPRAD – DUNAJEC” podjęli próbę określenia nowych kierunków i form współpracy na najbliższe lata.

XVII Targi Edukacji i Pracy w Gorlicach

2 kwietnia przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie - Zespołu Zamiejscowego w Nowym Sączu po raz kolejny uczestniczyli w Targach Edukacji i Pracy w Gorlicach.

Doradcy zawodowi na sądeckich Targach Uczelni Wyższych

Doradcy zawodowi Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Nowym Sączu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie po raz kolejny zasilili grono wystawców podczas sądeckich Targów Uczelni Wyższych.

"Kierunek Kariera": Nie zdążyłeś zamówić bonów w terminie? Masz dodatkową szansę jeszcze do końca maja 2019!

Tylko do końca maja 2019 r. klienci "Kierunku Kariera" mogą skorzystać z dodatkowej możliwości zamawianie bonów. Dotyczy to tych osób, którym wygasła ta możliwość, ponieważ nie zamówiły bonów w ciągu 12 miesięcy od zakończenia Bilansu Kariery.

Zyskaj szansę na odbycie szkolenia lub stażu!

Do końca marca przyjmujemy zgłoszenia chętnych do udziału w II edycji projektu "Małopolskie gwarancje na rzecz aktywności społeczno-zawodowej", realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Szkolenia i staże czekają na Was!

Nadal poszukujemy uczestników do II edycji projektu "Małopolskie gwarancje na rzecz aktywności społeczno-zawodowej", realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Nabór został wydłużony do 1 marca 2019 r.

Zyskaj szansę na odbycie szkolenia lub stażu!

Trwa nabór uczestników do II edycji projektu "Małopolskie gwarancje na rzecz aktywności społeczno-zawodowej", realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. W ramach niego przewidziano m.in. szkolenia i staże.

"Kierunek Kariera": Terminy rekrutacji dla osób poniżej 25. roku życia

W 2019 r. zaplanowano 2 rekrutacje specjalne dla osób w wieku 18-24 lata, które chciałyby uzyskać dofinansowanie do szkoleń w ramach projektów "Kierunek Kariera" i "Kierunek Kariera Zawodowa".

"Kierunek Kariera": Spotkaj się z doradcą w Twoim mieście

W kilkudziesięciu miejscowościach Małopolski można umówić się na spotkanie z doradcą zawodowym i uzyskać szansę na dofinansowanie do szkoleń językowych, komputerowych, kursów prawa jazdy czy szkoleń zawodowych.

Wyświetlanie 1 - 10 z 102 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę