Nowy Sącz - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Nagłówek

Aktualności Zespołu Zamiejscowego w Nowym Sączu

Transgraniczne Targi Edukacji i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu

W Instytucie Ekonomicznym Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu, 11 czerwca 2019 odbyły się Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości. Organizatorem przedsięwzięcia było Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Nowym Sączu, przy współudziale Zespołu Zamiejscowego w Nowym Sączu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu.

Kompetencje językowe i komputerowe - klucz do sukcesu czy wymóg codzienności?

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie – Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Gorlicach 7 czerwca br. zorganizował spotkanie dla młodzieży, która planuje dalszą ścieżkę edukacji. Wydarzenie odbyło się w ramach Małopolskiego Dnia Uczenia się.

Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu

Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Nowym Sączu, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie – Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu oraz Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Sączu zapraszają na Transgraniczne Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości.

Doradcy zawodowi spotkali się w gorlickiej Firmie TLC

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie - Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu we współpracy z firmą TLC Sp. z o.o. w Gorlicach 3 czerwca br. zorganizował spotkanie koordynacyjne dla doradców zawodowych i szkolnych oraz nauczycieli przedsiębiorczości. Spotkanie połączone było z wizytą studyjną w firmie TLC.

Karta wymagań pracodawcy

W VII 2018 r. przyjęto do realizacji badanie pilotażowe pn. „Karta wymagań pracodawcy”. Badanie zostało przeprowadzone przez Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu, poprzez rozmowy doradców zawodowych z pracodawcami oraz szefami HR.

Kolejne zajęcia dla obcokrajowców

W sądeckiej siedzibie Wyższej Szkoły Biznesu odbyły się kolejne zajęcia dla studentów obcojęzycznych. Przeprowadzone zostały 10 maja przez doradcę zawodowego Zespołu Zamiejscowego w Nowym Sączu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Uczestniczyli w nich studenci m.in. z: USA, Maroko, Ukrainy, Indii i Afryki.

„Myśl jak pracodawca - poznaj kompetencje cenione na rynku pracy” spotkanie koordynacyjne doradców zawodowych w subregionie sądeckim

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Zespół Zamiejscowy w Nowym Sączu we współpracy z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Nowym Sączu 26.04.2019 zorganizowali spotkanie koordynacyjne doradców zawodowych, szkolnych i nauczycieli przedsiębiorczości, połączone z wizytą studyjną w PWSZ pod nazwą „Myśl jak pracodawca – poznaj kompetencje cenione na rynku pracy”.

Poradnictwo zawodowe dla obcokrajowców

W sądeckiej siedzibie Wyższej Szkoły Biznesu WSB-NLU odbyły się pierwsze zajęcia dla studentów obcojęzycznych poprowadzone 26.04.2019 r. przez doradcę zawodowego Zespołu Zamiejscowego w Nowym Sączu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

W Nowym Sączu dyskutowano o współpracy na polsko-słowackim rynku pracy

Mając świadomość zmian jakie następują na rynku pracy Partnerzy Partnerstwa Na Transgranicznym Rynku Pracy Polski i Słowacji „POPRAD – DUNAJEC” podjęli próbę określenia nowych kierunków i form współpracy na najbliższe lata.

XVII Targi Edukacji i Pracy w Gorlicach

2 kwietnia przedstawiciele Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie - Zespołu Zamiejscowego w Nowym Sączu po raz kolejny uczestniczyli w Targach Edukacji i Pracy w Gorlicach.

Wyświetlanie 1 - 10 z 109 rezultatów.
Pozycji na stronę: 10

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę