Gwarancje dla młodzieży - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Gwarancje dla młodzieży

Weź udział w szkoleniu lub stażu i rozwiń się zawodowo!

Nie skończyłeś jeszcze 30 lat, nie uczysz się, nie pracujesz i mieszkasz w Małopolsce? Skorzystaj z projektów realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, którego Instytucją Pośredniczącą w regionie jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

12 listopada: Rusza Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

12 listopada 2018 r. w Małopolsce rozpocznie się 9. edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, w którego organizację po raz kolejny włączył się Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Targi Pracy AGH przed nami!

Bilans Kariery, europejskie pośrednictwo pracy EURES, poradnictwo zawodowe - to tylko niektóre z usług, o których będą informowali doradcy zawodowi Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie podczas jesiennej edycji Targów Pracy Akademii Górniczo-Hutniczej.

Jesteśmy liderem aktywizacji osób młodych!

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zdobył statuetkę i tytuł "Lider Aktywizacji Osób Młodych 2018" w konkursie organizowanym przez Fundację Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM. Nagrodę przyznano za prowadzenie kampanii informacyjno-edukacyjnej w mediach społecznościowych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, skierowanej do młodych osób w Małopolsce.

Zapraszamy na Inżynierskie Targi Pracy Politechniki Krakowskiej!

We wtorek, 23 października 2018 r., odbędą się Inżynierskie Targi Pracy Politechniki Krakowskiej. Już dziś zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska.

Czytaj więcej w temacie: Aktualności

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę