Gwarancje dla młodzieży - Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie


Gwarancje dla młodzieży

Zyskaj szansę na rozwój zawodowy!

Nie masz jeszcze 30 lat, nie uczysz się, nie pracujesz i mieszkasz w Małopolsce? Weź udział w projektach realizowanych w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, którego Instytucją Pośredniczącą w regionie jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

Weekend z Funduszami gościł w Oświęcimiu

W minioną sobotę i niedzielę "Weekend z Funduszami" zawitał do Oświęcimia, gdzie można było zapoznać się możliwościami, jakie dają środki unijne.

Zostań liderem aktywizacji osób młodych

Fundacja Promocji Inicjatyw Społecznych POLPROM zaprasza do udziału w konkursie na najlepsze praktyki instytucji rynku pracy "Lider aktywizacji osób młodych", w ramach którego zostaną nagrodzone jednostki stawiające na jakość swojej oferty.

Weekend z Funduszami: Będziemy w Oświęcimiu

11 i 12 sierpnia 2018 r. w Oświęcimiu będzie można m.in. zobaczyć produkty przyszłości, które powstały dzięki unijnemu dofinansowaniu, a także dowiedzieć się o korzyściach, jakie dają Fundusze Europejskie.

O możliwościach, jakie dają Fundusze Europejskie w Miechowie

W jaki sposób otrzymać bony na szkolenia lub dotację na założenie własnej firmy - m.in. o tym informowaliśmy w minioną niedzielę w Miechowie w ramach "Weekendu z Funduszami".

Czytaj więcej w temacie: Aktualności

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę